page2_pic1

«Бухгалтерський світ» - це креативна висококваліфікована команда, яка динамічно розвивається в умовах змін правового регулювання економіки нашої країни. Необхідність постійного фінансового моніторингу бізнесу всіх форм власності, на кожному етапі Вашого розвитку, є важливим елементом досягнення успіху. ТОВ «Бухгалтерський світ» надає весь спектр бухгалтерських послуг - від навчання до супроводу. Надаючи наші послуги, ми стаємо Вашим Партнером, фінансовим і податковим консультантом, контролером і помічником. Підвищуючи свою кваліфікацію, наші фахівці безперервно проходять навчання, відвідують семінари, підтверджують свій професіоналізм в рамках незалежного оцінювання знань. Будучи Вашим партнером, ТОВ «Бухгалтерський світ» заощадить Ваш час і ресурси, допоможе сконцентруватися на досягненні мети. Індивідуальний підхід, конфіденційність, коректність є нашою корпоративною етикою.
Довіряючи нам, пам'ятайте - Ми цінуємо кожного ІЗ ВАС!

З повагою Директор ТОВ «Бухгалтерський світ»
Жукова Ольга Володимирівна
Сертифікований бухгалтер-практик: Сертифікований бухгалтер-практик (САР)
Член Української Асоціації Сертифікованих Бухгалтерів та Аудиторів (УАСБА)
Dip Аудит IFA: Дипломований внутрішній аудитор
(Інститут фінансових бухгалтерів)
ACCA DipIFR Rus

Наша Команда
  • Спеціаліст з ведення бухгалтерського обліку . Освіта: ОНЕУ , фінансово-економічний факультет, спеціальність -…
  • Провідний спеціаліст з ведення бухгалтерського обліку, оподаткування. Освіта: ОГАХ , економічний факультет ,…
  • Cпеціаліст з ведення бухгалтерського обліку . Освіта: ОНЕУ, обліково -економічний факультет , спеціальність…
  • Провідний спеціаліст з ведення бухгалтерського обліку. Освіта: ОТЕІ КНТЕУ, економічний факультет , спеціальність…
  • Експерт-консультант з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, член Української Асоціації Сертифікованих Бухгалтерів та…
Наши стандарти

У світовій практиці визнається, що завдання професії бухгалтера полягають в тому, щоб працювати відповідно до найвищих стандартів професіоналізму для досягнення найвищих рівнів ефективності і, в основному, для виконання вимог суспільства .. Такі завдання вимагають виконання наступних чотирьох основних вимог:

• Достовірність

Все суспільство відчуває потребу в достовірності інформації та інформаційних систем.

• Професіоналізм

Існує необхідність в особах, які можуть бути чітко визначені клієнтами, роботодавцями та іншими зацікавленими сторонами як професіонали в області бухгалтерського обліку.

• Якість послуг

Існує необхідність в отриманні впевненості в тому, що всі послуги, отримані від професійного бухгалтера, виконуються відповідно до найвищих стандартів діяльності.

• Впевненість

Необхідно, щоб користувачі послуг професійних бухгалтерів могли бути впевнені в тому, що існує концептуальна основа професійної етики, яка визначає надання таких послуг.

Принципи

Для досягнення завдань ми повинні дотримуватися ряду попередніх умов і фундаментальних принципів.

Чесність

Професійний бухгалтер повинен бути прямолінійним і чесним при наданні своїх професійних послуг.

• Об'єктивність

Професійний бухгалтер повинен бути неупередженим і не повинен допускати того, щоб упереджена думка або упередженість, конфлікт інтересів або вплив інших факторів не скасовували об'єктивності.

• Професійна компетентність та належна ретельність

Професійний бухгалтер повинен надавати професійні послуги з належною ретельністю, компетенцією і старанністю і зобов'язаний постійно підтримувати професійні знання.

• Конфіденційність

Професійний бухгалтер повинен дотримуватися конфіденційності інформації, отриманої в ході надання професійних послуг, і не повинен використовувати або розголошувати будь-яку таку інформацію без належного та спеціального дозволу.

• Професійна поведінка

Дії професійного бухгалтера повинні узгоджуватися з підтриманням гарної репутації даної професії, і він повинен утримуватися від будь-якої поведінки, яка може дискредитувати професію.

• Технічні стандарти

Професійний бухгалтер повинен виконувати професійні послуги згідно з відповідними технічними і професійними стандартами. Професійні бухгалтери несуть відповідальність за ретельне і вміле виконання вказівок клієнта, наскільки вони поєднуються з вимогами проявляти чесність.