Корпоративне навчання для бухгалтерів

/

Корпоративне навчання: способи та перспективи

Компанія «Бухгалтерський світ» проводить навчання фахівців різного рівня вже понад 10 років. Одним зі способів підвищення кваліфікації співробітників компанії є корпоративне навчання – це можливість згуртувати колектив, організувати працездатність співробітників різних відділів і отримати більш високі показники прибутковості.

Як же впливає корпоративне навчання на підприємство?

Найпоширеніший вид корпоративного навчання – це тренінги з продажів, різні техніки: від навичок комунікації до механізмів успішних продажів – все це підвищує рівень «продажника» на підприємстві. Однак це не єдиний необхідну ділянку, який потребує мотивації і підвищення кваліфікації.

Бухгалтерський облік та оподаткування – наскільки це важливо для підприємства? Для успішної роботи підприємства необхідно, щоб кожен співробітник, незалежно від займаної посади, володів базовими знаннями в системі роботи підприємства, організації бухгалтерського обліку та основи оподаткування. Тобто необхідна бухгалтерська і податкова грамотність. Це забезпечить:

 • дотримання точних термінів надання первинної документації для оперативного опрацювання та виявлення всіх оподатковуваних ситуацій своєчасно;
 • розуміння з боку керівництва – для прийняття правильних економічних та управлінських рішень, в яких буде не тільки негайний прибуток, але і відсутність штрафних наслідків при перевірці фіскальних органів.

Звичайно керівник фінансового відділу може пояснити, як правильно надати документ і які розміри податків необхідно буде сплатити до бюджету в результаті конкретної операції. Але це буде безсистемно, та й головному бухгалтеру є чим займатися на підприємстві без проведення додаткового навчання персоналу.

Необхідний незалежний тренер – який систематизує розуміння бухгалтерського та податкового обліку, проведе підвищення кваліфікації від базового до професійного рівня.

Що дає підвищення кваліфікації бухгалтеру та компанії

Підвищення кваліфікації бухгалтера необхідно як повітря і самому фахівцеві, і самій компанії.

Плюси для бухгалтера:

 • розширення знань;
 • підвищення конкурентоспроможності на ринку.
 • впевненість в прийнятті рішень;
 • відсутність штрафних санкцій і фінансової відповідальності;
 • стресостійкість до змін законодавства;
 • гідний рівень заробітної плати.

Плюси для компанії:

 • імідж підприємства;
 • гарантії в знаннях найнятих фахівців (при незалежному тестуванні);
 • зростання довіри до професійності бухгалтера;
 • бонус у вигляді оплати за навчання до заробітної плати;
 • згуртованість колективу.

Способи корпоративного навчання

Проведення корпоративного навчання можливо різними способами: очна форма на підприємстві, дистанційне навчання, виїзна форма.

Керівник повинен розуміти, що під час навчання персоналу – його необхідно звільнити від робочого процесу, тому потрібно продумати, як і де це буде відбуватися.

Денна форма

Очна форма на підприємстві дозволить провести навчання більш дисципліновано – співробітники не будуть «тікати» з особистих питань тому керівництво зможе проконтролювати їх відвідуваність.

Також такий формат навчання дозволить об'єднати кілька програм із залученням різних відділів в навчання і дозволить заощадити на логістиці.

Дистанційне навчання

Онлайн навчання дозволить співробітникам, знаходиться на робочих місцях (в офісі або віддалено). Це мінімізує скупчення персоналу і сучасні зовнішні ризики. Програмне забезпечення віддаленого навчання далеко зробило крок вперед, та й разові програми – вебінари на задану тему – зручніше проводити в такому форматі. Співробітник не витрачає час на дорогу, не ставить під себе зайвим взаємодій, а тільки на обумовлений час включається в процес навчання.

Виїзна форма навчання

Такий формат актуальний – якщо у підприємства немає необхідного приміщення, для того, щоб зібрати всіх охочих або ж умови дотримання конфіденційності не дозволяють зовнішнім фахівцям виявитися на місці виробництва. З дотриманням всіх санітарно - епідеміологічних норм такий формат навчання також має високу результативність.

Які напрямки в навчанні вибрати бухгалтеру

Раз на рік кожному висококваліфікованому фахівцеві необхідно проходити тестування своїх знань. Це в першу чергу необхідно самому фахівцеві: часта зміна законодавства настільки щільно увійшло в нашу професійну сферу, що навіть таблоїди не встигають сформулювати й сформувати свою думку. Бізнес не стоїть на місці – і при розвитку виникають нові завдання, нові напрямки, нові особливості в обліку та оподаткування. Якщо Ви професіонал з багаторічним стажем – задайте собі питання – змогли б Ви:

 • прийняти новий напрямок до обліку в бізнесі вашого роботодавця – перейти від оптової торгівлі до виробництва;
 • працювати з контрагентами – нерезидентами, надаючи й отримуючи від них послуги на території України або за її межами;
 • знаєте Ви які наслідки для оподаткування Вашого підприємства це несе, і що таке КІК для Вашого підприємства;
 • які коригування актуальні і які особливості у звітності та оподаткуванні діють на актуальну дату?

Ви скажете – я подивлюся в законі, якщо мені це знадобиться. Саме так і треба буде робити, але знання, які будуть шліфуватися і первинне прочитання цієї частини законодавства – різні речі. Вчитися не соромно і не страшно в будь-якому віці та з будь-яким послужним списком.

Будьте в тренді своєї професії!

7 причин вибрати наш тренінговий центр

 1. Індивідуальний підхід до організації навчання.
 2. Вартість корпоративного заходу знижена в 1,5 - 2 рази, в порівнянні зі звичайним форматом.
 3. Конфіденційність – розбираючи практичні кейси, Ви впевнені в тому, що всі дані закриті.
 4. Тренери – практики з багаторічним досвідом роботи.
 5. Тільки актуальні теми.
 6. Нам довіряють понад 10 000 фахівців.
 7. Можливість зустрітися з викладачем до проведення тренінгу.

Дізнатися більше

Для отримання додаткової інформації заповніть, будь ласка, форму зворотнього зв'язку: