Ведення звітності ТОВ і ФОП

/

Компанія «Бухгалтерський світ» пропонує широкий спектр послуг: комплексне ведення бухгалтерського і податкового обліку, податкове планування, консультування, навчання і підвищення кваліфікації фахівців.

Одна з форм співпраці припускає віддалене формування бухгалтерської та податкової звітності. Що це за вид послуги та коли такий формат зручний?

Кому потрібна послуга ведення бухгалтерської й податкової звітності?

Якщо у підприємства невелика номенклатура, невисокі обороти, незначна кількість співробітників – тоді бухгалтер на місці не потрібний, і можна скористатися бухгалтерським аутсорсингом.

Якщо ж потрібно регулярне формування первинної документації, розв'язання оперативних питань по роботі з банком, для ведення підприємницької діяльності потрібний бухгалтер на місці.

При роботі в оперативному обліку, для виписки рахунків, видаткових і виконання доручень керівника не потрібний висококваліфікований фахівець. Це може бути дорого для компанії й не цікаво для головного бухгалтера.

Виникає питання – хто формуватиме звітність для контролюючих органів?

Що включає послуга ведення бухгалтерської й податкової звітності?

Ми пропонуємо такий формат роботи:

   1. У компанії постійно знаходиться фахівець, який забезпечує безперебійну роботу з первинною документацією.
   2. Ми контролюємо цього фахівця, допомагаємо при виникаючих питаннях, направляємо його діяльність в потрібне русло на етапі створення документації та відображення в облікових регістрах, і за результатами спільної діяльності формуємо бухгалтерську і податкову звітність.

Чом би не запросити єдиного бухгалтера?

Звичайно Ви можете скористатися послугами єдиного фахівця, але виникають різні ситуації. Ви повинні довірити все в «одні руки»! Якщо діяльність велика – є вірогідність не впоратися з об'ємами. Людський чинник — відсутність на роботі — і Ваша фірма залишиться на якийсь час без рахунків, видаткових, доручень, проплат постачальникам і зарплатних операцій. І звичайно, цього фахівця нікому перевірити та проконтролювати. У разі професійних невдач єдиного бухгалтера – відповідати за професійні проступки доведеться юридичній особі або підприємцеві.

Які переваги й недоліки віддаленого формату головного фахівця?

З плюсів — це:

   1. Економія на робочому місці, на зарплатних податках, періодиці.
   2. Регулярне консультування.
   3. Величезний досвід роботи в різних галузях.
   4. Незалежний контроль штатного фахівця.
   5. Податкове планування.

З мінусів:

   1. Надання доступу до віддаленого робочого столу.
   2. Регулярні комунікації за допомоги месенджерів, телефонів, електронної пошти.

Чому варто звернутися в компанію «Бухгалтерський світ»

Наша команда працює в такому форматі близько 10 років. Нашими клієнтами є інтернет-провайдери, великі ритейлери, транспортні, будівельні й виробничі компанії. Такий формат можливий як при роботі в Одесі, так і по Україні.

Ми можемо надати свого фахівця для роботи у Вашій компанії.

Для замовлення такої послуги потрібний виїзд нашого фахівця, доступ до обліку і вибірковий внутрішній аудит діяльності. Вартість залежить від переліку обов'язків і об'ємів компанії.

Назва послугиВартість
Ведення звітності ТОВ і ФОПвід 1000 грн. 


Дізнатися більше

Для отримання додаткової інформації або замовлення послуги зверніться, будь ласка, за телефонами:

Або заповніть форму зворотнього зв'язку: