Ведення звітності ТОВ і ФОП

Компанія «Бухгалтерський світ» пропонує широкий спектр послуг: комплексне ведення бухгалтерського і податкового обліку, податкове планування, консультування, навчання і підвищення кваліфікації фахівців, допомога у здачі звітності за прийнятними цінами.

Одна з форм співпраці припускає віддалену допомогу у складанні бухгалтерської та податкової звітності. Послуги з податкової звітності — що це за вид послуги та коли такий формат зручний?

  Консультації з бухгалтерського обліку

  Кому потрібна послуга складання та ведення бухгалтерської й податкової звітності?

  Якщо у підприємства невелика номенклатура, невисокі обороти, незначна кількість співробітників – тоді бухгалтер на місці не потрібний, і можна скористатися бухгалтерським аутсорсингом.

  Якщо ж потрібно регулярне складання первинної документації, розв'язання оперативних питань по роботі з банком, для ведення підприємницької діяльності потрібний бухгалтер на місці.

  При роботі в оперативному обліку, для виписки рахунків, видаткових і виконання доручень керівника не потрібний висококваліфікований фахівець. Це може бути дорого для компанії й не цікаво для головного бухгалтера.

  Виникає питання – хто формуватиме звітність для контролюючих органів?

  Що включає послуга ведення бухгалтерської й податкової звітності?

  Ми пропонуємо такий формат роботи:

    1. У компанії постійно знаходиться фахівець, який забезпечує безперебійну роботу з первинною документацією.
    2. Ми контролюємо цього фахівця, допомагаємо при виникаючих питаннях, направляємо його діяльність в потрібне русло на етапі створення документації та відображення в облікових регістрах, і за результатами спільної діяльності формуємо бухгалтерську і податкову звітність. Бухгалтер для подання звітності від компанії «Бухгалтерський світ» - завжди у вашому розпорядженні.

  Чом би не запросити єдиного бухгалтера?

  Звичайно Ви можете скористатися послугами єдиного фахівця, але виникають різні ситуації. Ви повинні довірити все в «одні руки»! Якщо діяльність велика – є вірогідність не впоратися з об'ємами. Людський чинник — відсутність на роботі — і Ваша фірма залишиться на якийсь час без рахунків, видаткових, доручень, проплат постачальникам і зарплатних операцій. І звичайно, цього фахівця нікому перевірити та проконтролювати. У разі професійних невдач єдиного бухгалтера – відповідати за професійні проступки доведеться юридичній особі або підприємцеві.

  Які переваги й недоліки віддаленого формату головного фахівця?

  З плюсів — це:

    1. Економія на робочому місці, на зарплатних податках, періодиці.
    2. Регулярне консультування.
    3. Величезний досвід роботи в різних галузях.
    4. Незалежний контроль штатного фахівця.
    5. Податкове планування.

  З мінусів:

    1. Надання доступу до віддаленого робочого столу.
    2. Регулярні комунікації за допомоги месенджерів, телефонів, електронної пошти.
  Чому варто звернутися в компанію «Бухгалтерський світ»

  Наша команда працює в такому форматі близько 10 років. Нашими клієнтами є інтернет-провайдери, великі ритейлери, транспортні, будівельні й виробничі компанії. Такий формат можливий як при роботі в Одесі, так і по Україні. Якщо вам необхідне професійне та якісне складання фінансової звітності – звертайтесь за допомогою до компанії «Бухгалтерський світ».

  Ми можемо надати свого фахівця для роботи у Вашій компанії за вигідною ціною.

  Для замовлення такої послуги потрібний виїзд нашого фахівця, доступ до обліку і вибірковий внутрішній аудит діяльності. Вартість залежить від переліку обов'язків і об'ємів компанії.

  Консультації з бухгалтерського обліку
  Назва послуги Вартість
  Ведення звітності ТОВ і ФОП від 1000 грн.
  Дізнатися більше

  Для отримання додаткової інформації або замовлення послуги зверніться, будь ласка, за телефонами:

  Або заповніть форму зворотнього зв'язку:

   Поширені запитання

   1️⃣ З чого розпочати ведення бухгалтерського обліку ТОВ?

   Перше, що має бути на підприємстві, то Наказ про облікову політику. У цьому документі необхідно встановити, визначити та обрати методологію ведення бухгалтерського обліку.

   2️⃣ Які документи потрібні для подання звітності до податкової?

   Надавати звітність до податкової можна у паперові чи електронному вигляді. При наданні у паперовому вигляді - необхідні підписи відповідальних осіб та печатка (за наявності). При подачі в електронному форматі - необхідний електронно-цифровий підпис

   3️⃣ До якого числа здавання звітності до податкової?

   Терміни подання звітності залежать від типу звітності. Базовий термін для місячної звітності - 20 календарних днів за звітним періодом, для квартально1 - 40 календарних днів за звітним періодом.

   4️⃣ Як перевірити складання звітності до податкової контрагента?

   Такої можливості підприємство не має. Можна запитати у контрагента фінансову звітність. Ця інформація не конфіденційна.