Супутні послуги

/

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з усіма видами послуг, які надає наша компанія. Їх перелік дуже широкий — від консультування до повного бухгалтерського аутсорсингу «під ключ». Але в житті бувають настільки непередбачені ситуації або питання, які передбачити завчасно неможливо.

Ми допоможемо вирішити будь-які проблеми, якщо їх в принципі можна вирішити.

Відповідь на запит податкової

Спілкування з контролюючим органом починається з письмової форми. Запит з органів державної фіскальної служби може бути направлений за будь-якою з законодавчих підстав. Правильна повна відповідь, з точними даними, без зайвої інформації — гарантія коректної взаємодії з перевіряючими. І навпаки, «сира» відповідь — спричинить позапланову перевірку, згідно з Податковим кодексом України.

Ми складемо відповідь на запит, порекомендуємо який пакет документів необхідно надати в супроводі даної відповіді.

Супровід перевірок

Щоб дізнатися про планову перевірку, платник податків може моніторити себе в офіційному документі про перевірки на поточний рік. Перед перевіркою на підприємство буде направлений наказ за 10 днів, з точним зазначенням типу перевірки, тривалості та періоду, що перевіряється. Є час структурувати необхідну документацію і виявити відсутню первинку. За запитом замовника, ми переглянемо і порекомендуємо як структурувати документи для надання їх на перевірку. При необхідності ми допоможемо в період перевірки, оскільки діяльність підприємства в цей період не припиняється, а бухгалтер може бути відвернений від регулярної господарської діяльності.

Інвентаризація на підприємстві

Види інвентаризацій залежать від періоду і ситуації:

  • Щорічна, перед складанням річної звітності.
  • Спонтанна, у зв'язку зі зміною матеріально-відповідальних осіб. 
  • Передпродажна, у зв'язку зі зміною структури власників.

Наші фахівці проведуть спільно з представниками замовника інвентаризацію, оформлять її відповідно до законодавчих вимог.

Вартість супутніх послуг залежить від обсягу і бажань замовника.

Дізнатися більше

Для отримання додаткової інформації або замовлення послуги зверніться, будь ласка, за телефонами:

Або заповніть форму зворотнього зв'язку: