Консультації з бухгалтерського обліку

/

Консультування (консультації) — будь-яка форма надання допомоги щодо змісту, процесу вирішення або побудови завдання (або ряду завдань), при якій консультант не виконує завдання, а лише надає допомогу в її виконанні.

Що включає в себе бухгалтерська консультація?

Бухгалтерська консультація — це розгорнуте роз'яснення законодавчих норм в бухгалтерському обліку. Консультування з питань оподаткування допоможе Вам уникнути штрафних санкцій і дозволить грамотно провести операцію. Формат надання консультування залежить від бажання замовника. Це може бути:

    • очна зустріч на нашій території;
    • виїзд на територію замовника;
    • письмова форма.

Перед тим як звернутися за бухгалтерської консультацією і отримати необхідну інформацію — складіть перелік питань, які Ви хотіли б обговорити. Так Ви не пропустите важливі нюанси і пропрацюєте все, що викликало у Вас сумніви.

Кому необхідна бухгалтерська консультація?

В першу чергу консультація потрібна для підтвердження своєї позиції з питання. Консультація необхідна всім учасникам бізнес-процесів. Працюючи в умовах реформування економіки, законодавство зазнає змін у всіх галузях, але бухгалтерський облік та оподаткування оновлюється більш ніж регулярно.

Практикуючий бухгалтер стикається зі складними ситуаціями щодня. Зміна законодавчих вимог, форм звітності, правил заповнення первинних документів — все це присутнє в житті бухгалтера паралельно з його регулярними обов'язками. Дуже важливо прийняти легітимне рішення. Для цього необхідно перечитати нормативні документи, судову практику, щоб передбачити всі можливі наслідки та прорахувати ймовірні ризики.

Бухгалтер потребує допомоги практичного характеру: як правильно заповнити або виправити звітність, як коректно оформити документ, в якому випадку необхідно «донарахувати» податки, як розблокувати податкові накладні або розрахунки коригування. Навіть самі грамотні фахівці в бухгалтерському обліку розуміють, що творча думка для прийняття рішення — хороший помічник в роботі.

Власник (керівник) підприємства потребує консультування з питань стратегії. Податкове планування — один з найважливіших аспектів побудови підприємництва в Україні.

Що ви отримаєте при замовленні бухгалтерської консультації у нас?

Працюючи понад 10 років в Одесі, ми можемо проконсультувати клієнта, який звернувся до нас з будь-якої точки країни з будь-якого виниклого питання. Ви можете отримати разову послугу або ж придбати пакет «Порада 24/7 Одеса». Ми надаємо консультації в бухгалтерському обліку, кадровому діловодстві, оподаткування, зовнішньоекономічної діяльності. Допоможемо скласти відповідь на запит до контролюючих органів.

Грамотна консультація заощадить Ваш час і нервові клітини.

Чому варто звернутися в компанію «Бухгалтерський світ»?

Наші фахівці мають практичний досвід у всіх сферах діяльності. Щодня стикаючись з різними ситуаціями, ми успішно їх вирішуємо протягом багатьох років. Також ми постійно (не лімітований) консультуємо всіх, хто користується нашою послугою бухгалтерського аутсорсингу.

Наша команда допоможе:

    • розібратися в будь-який ситуації, що склалася;
    • прокоментує зміна в законодавстві;
    • поділиться практичним досвідом.

Вартість бухгалтерських консультацій

Вартість формується індивідуально, в залежності від складності та форми надання.

Консультування здійснюється за попереднім записом.

НазваТипВартість
Консультації по бухгалтерському облікуУсна форма від 500 грн. 
Консультації з питань обліку та оподаткуванняУсна форма 500 грн. 
Консультації з питань обліку та оподаткуванняПисьмова формавід 500 грн. 


Дізнатися більше

Для отримання додаткової інформації або замовлення послуги зверніться, будь ласка, за телефонами:

Або заповніть форму зворотнього зв'язку: