Консультації з бухгалтерського обліку

/

Консультування (консультації) - будь-яка форма надання допомоги щодо змісту, процесу рішення або побудови завдання (або ряду завдань), при якій консультант не виконує завдання, а лише надає допомогу в її виконанні.

В першу чергу консультація потрібна для підтвердження своєї позиції по цікавить питання. Працюючи в умовах реформування економіки, законодавство зазнає змін імпульсно, іноді зачіпаючи і бухгалтерський облік. Чинний бухгалтер стикається зі складними ситуаціями практично щодня. Дуже важливо прийняти легітимне рішення. Для цього необхідно перечитати нормативні документи, судову практику, щоб передбачити всі можливі наслідки і прорахувати ймовірні ризики. Консультація на тему «бухгалтерський облік» допоможе заощадити Ваш час.

Працюючи в Одесі, ми можемо проконсультувати клієнта звернувся до нас з будь-якої точки країни. Ви можете отримати разову послугу або ж придбати пакет «Рада 24/7 Одеса». Ми надаємо консультації в бухгалтерському обліку, кадровому діловодстві, оподаткування, зовнішньоекономічної діяльності. Допоможемо скласти відповідь на запит до контролюючих органів.

Ви можете отримати усні чи письмові консультації. Для того щоб замовити дану послугу, Вам необхідно зв'язатися по телефону в Одесі, озвучити Ваше питання і форму консультації. Також ми надаємо виїзну консультацію. Наш фахівець може проконсультувати Вас на Вашій території в місті Одеса.

Консультація здійснюються за записом.

Вартість формується індивідуально, залежно від складності. Усна форма від 300 грн.