Консультації з бухгалтерського обліку

Консультування (консультації) — будь-яка форма надання допомоги щодо змісту, процесу вирішення або побудови завдання (або ряду завдань), при якій консультант не виконує завдання, а лише надає допомогу в її виконанні.

  Консультації з бухгалтерського обліку

  Що включає в себе бухгалтерська консультація?

  Бухгалтерська консультація — це розгорнуте роз'яснення законодавчих норм в бухгалтерському обліку. Консультування з питань оподаткування допоможе Вам уникнути штрафних санкцій і дозволить грамотно провести операцію. Формат надання консультування залежить від бажання замовника. Це може бути:
  Очна зустріч на нашій території
  Виїзд на територію замовника
  Письмова форма
  Перед тим як звернутися за бухгалтерської консультацією і отримати необхідну інформацію — складіть перелік питань, які Ви хотіли б обговорити. Так Ви не пропустите важливі нюанси і пропрацюєте все, що викликало у Вас сумніви.

  Кому необхідна бухгалтерська консультація?

  В першу чергу консультація потрібна для підтвердження своєї позиції з питання. Консультація необхідна всім учасникам бізнес-процесів. Працюючи в умовах реформування економіки, законодавство зазнає змін у всіх галузях, але бухгалтерський облік та оподаткування оновлюється більш ніж регулярно.
  Практикуючий бухгалтер стикається зі складними ситуаціями щодня. Зміна законодавчих вимог, форм звітності, правил заповнення первинних документів — все це присутнє в житті бухгалтера паралельно з його регулярними обов'язками. Дуже важливо прийняти легітимне рішення. Для цього необхідно перечитати нормативні документи, судову практику, щоб передбачити всі можливі наслідки та прорахувати ймовірні ризики.
  Бухгалтер потребує допомоги практичного характеру: як правильно заповнити або виправити звітність, як коректно оформити документ, в якому випадку необхідно «донарахувати» податки, як розблокувати податкові накладні або розрахунки коригування. Навіть самі грамотні фахівці в бухгалтерському обліку розуміють, що творча думка для прийняття рішення — хороший помічник в роботі.
  Власник (керівник) підприємства потребує консультування з питань стратегії. Податкове планування — один з найважливіших аспектів побудови підприємництва в Україні.

  Що ви отримаєте при замовленні бухгалтерської консультації у нас?

  Працюючи понад 10 років в Одесі, ми можемо проконсультувати клієнта, який звернувся до нас з будь-якої точки країни з будь-якого виниклого питання. Ви можете отримати разову послугу або ж придбати пакет «Порада 24/7 Одеса». Ми надаємо консультації в бухгалтерському обліку, кадровому діловодстві, оподаткування, зовнішньоекономічної діяльності. Допоможемо скласти відповідь на запит до контролюючих органів.

  Грамотна консультація заощадить Ваш час і нервові клітини.

  Чому варто звернутися в компанію «Бухгалтерський світ»?
  Наші фахівці мають практичний досвід у всіх сферах діяльності. Щодня стикаючись з різними ситуаціями, ми успішно їх вирішуємо протягом багатьох років. Також ми постійно (не лімітований) консультуємо всіх, хто користується нашою послугою бухгалтерського аутсорсингу.
  • розібратися в будь-який ситуації, що склалася;
  • прокоментує зміна в законодавстві;
  • поділиться практичним досвідом.
  Консультації з бухгалтерського обліку

  Вартість бухгалтерських консультацій

  Вартість формується індивідуально, в залежності від складності та форми надання.

  Консультування здійснюється за попереднім записом.

  Назва Тип Вартість
  Консультації по бухгалтерському обліку Усна форма від 500 грн.
  Консультації з питань обліку та оподаткування Усна форма 500 грн.
  Консультації з питань обліку та оподаткування Письмова форма від 500 грн.
  Дізнатися більше

  Для отримання додаткової інформації або замовлення послуги зверніться, будь ласка, за телефонами:

  Або заповніть форму зворотнього зв'язку:

   Поширені запитання

   1️⃣ Яких результатів можна досягти завдяки консультаціям з бухгалтерського обліку?

   Формат консультування дозволить отримати необхідну інформацію на питання, що Вас цікавить. Отримані практичні рекомендації дозволять вирішити актуальні завдання.

   2️⃣ Чи можуть бути мої бухгалтерські послуги автоматизовані?

   Сучасний бухгалтерський облік передбачає автоматизацію. В рамках консультації - Ви можете отримати рекомендації щодо покращення процесу автоматизації.

   3️⃣ Які переваги пропонують ваші консультації з бухгалтерського обліку?

   Наша компанія займається бухгалтерським аутсорсингом із 2012 року. В умовах постійних змін законодавства та безперервної роботи, наше консультування повністю базується на практиці та реальному житті платників податків.

   4️⃣ Які процедури слід пройти, щоб отримати допомогу у бухгалтерському обліку?

   Для отримання допомоги у бухгалтерському обліку необхідно звернутися за консультацією та скласти перелік питань.

   5️⃣ Що ви пропонуєте як додаткову підтримку для бухгалтерів?

   Ми пропонуємо плідну співдружність з усіма, хто бажає тримати руку на пульсі і проводимо консультування 24/7