Бухгалтерські курси

Найцінніші інвестиції 21 століття — інвестиції в знання!

Бухгалтерські курси — це спосіб підвищення кваліфікації бухгалтерів. Знання бухгалтера необхідно регулярно підтримувати та розвивати, саме це пропонує наша компанія «Бухгалтерський світ»: курси бухгалтерів в Одесі. До нас може звернутися будь-який бажаючий придбати цю затребувану професію. Для того, щоб приступити до занять не потрібні знання в галузі бухгалтерії та оподаткування. Головне Ваше бажання і трохи вільного часу.

  Консультації з бухгалтерського обліку

  Як проходять курси від компанії «Бухгалтерський світ»?

  Наші курси бухгалтерів розраховані від 1 місяця до 4 місяців.

  Ми цінуємо Ваш час. Заняття проводяться в малокомплектних групах до 6 осіб. Невелика кількість слухачів дозволяє максимально приділити увагу кожному, відповісти на всі питання, які виникають у процесі навчання, допомогти в освоєнні програми 1С. Навчання розраховане на зайнятих людей, тому ми пропонуємо гнучкий графік відвідування занять, можливість індивідуальної форми навчання, а також виїзні заняття на Вашій території в Одесі.

  В рамках наших занять ми вивчимо основи бухгалтерського обліку, навчимося формувати проводки, читати та заповнювати баланс, познайомимося з законодавчими нормами, відпрацюємо на практиці всі складні завдання. Бухгалтерські курси передбачають великий конспект, розв'язання задач з пройденої теми, закріплення матеріалу в 1С. Успіх освоєння цієї професії в стислі терміни полягає також у виконанні домашнього завдання.

  Для діючих фахівців місто Одеса надає можливість кар'єрного зростання. Галузі в яких працюють наші випускники: імпорт, експорт, виробництво, торгівля оптово-роздрібна, послуги тощо.

  Відвідуючи курси бухгалтерів, Ви вивчіть разом з нами ПСБО та законодавство, Ви отримаєте професійні консультації викладачів-практиків. Наші тренери в режимі реального часу супроводжують підприємства різних форм власності, працюючи у всіх платформах 1С, стикаючись з усіма поточними операціями.

  отримаєте Сертифікат міжнародного зразка українською та англійською мовами, що підтверджує підвищення кваліфікації
  будете виділятися на ринку праці
  зможете працювати бухгалтером без спеціальної освіти
  Місто Одеса – торгово-промисловий центр бізнесу, тут завжди знайдеться робота для хорошого фахівця. З отриманими у нас знаннями роботодавець вибере саме Вас.

  Компанія «Бухгалтерський світ» пропонує наступні курси за напрямками:

  «Бухгалтерський і податковий облік «з нуля» + 1С версія 8.3» (48 академічних годин). 7920 грн / курс. Цей курс розрахований на тих, хто хоче познайомитися з бухгалтерським обліком, стрімко впровадитися і приступити до роботи бухгалтера.

  «Бухгалтерський і налговий облік «просунутий» + 1с версія 8.3» (64 академічні години) 10080 грн / курс. Цей курс для діючих бухгалтерів, фінансистів, економістів, що володіють знаннями та досвідом, які бажають працювати Головним бухгалтером.

  «Бухгалтер 1с 8.3» (40 академічних годин) 4350 грн / курс. Практичні заняття в прикладному рішенні 1С версія 8.3 дозволять впевнено працювати в автоматизованому обліку.

  «Сучасний керівник» (32 академічні години) 8950 грн / курс. В рамках цього курсу підприємці, що займаються бізнесом або планують їм займатися в майбутньому, будуть ознайомлені з основами бухгалтерського обліку, податкового та правового законодавства, отримають рекомендації по постановці обліку у своїй фірмі.

  «Зовнішньоекономічна діяльність» (24 академічні години) 7950 грн / курс. Цей курс призначений для бухгалтерів, фінансистів, економістів, що володіють знаннями в бухгалтерському, податковому обліку, які бажають працювати в компаніях, що здійснюють імпортні / експортні операції.

  «Податковий облік» (12 академічні години) 5400 грн / курс. В рамках цього курсу Ви дізнаєтеся про всі новації в податковому законодавстві, розгляньте на прикладах, отримаєте консультацію від педагогів-практиків.

  «Внутрішній аудит» (24 академічні години) 7000 грн / курс В рамках цього курсу економісти, фінансисти, бухгалтери, які володіють впевненими знаннями в бухгалтерському та податковому обліку, будуть навчені основам проведення внутрішнього аудиту.

  «Фінансовий директор» (112 академічних годин) 12240 грн / курс. Цей курс включає в себе 2 модуля: «Бухгалтерський і податковий облік «просунутий» 1С 8.3» і «Управлінський облік ». В рамках цього курсу фахівець зможе керувати всією фінансовою службою, Управлінський облік - це найпотужніший інструмент для наведення і підтримки порядку в бізнесі, а також дуже точний індикатор для відстеження відбуваються в ньому (бізнесі) змін.

  «Управлінський облік» (36 академічних годин) 8700 грн / курс В рамках цього курсу економісти, фінансист, бухгалтера зможуть отримати знання в сфері управлінського обліку з наступним застосуванням в діяльності компаній.

  «Податкова звітність» (18 академічних годин) 5400 грн / курс В рамках цього курсу бухгалтера можуть отримати знання у сфері складання та подання податкової та фінансової звітності до контролюючих органів. Практика в програмі М.E.Док.

  Слухачі, які закінчили наші курси, автоматично стають членами Buhsvit-club.

  Детальний графік занять Ви можете дізнатися, зв'язавшись з нами через форму на сторінці Контакти.

  Консультації з бухгалтерського обліку
  Дізнатися більше

  Для отримання додаткової інформації або замовлення послуги зверніться, будь ласка, за телефонами:

  Або заповніть форму зворотнього зв'язку:

   Поширені запитання

   1️⃣ Кому потрібні бухгалтерські курси?

   Курси - це чудовий спосіб отримати чи оновити свої знання у бухгалтерському та податковому обліку. Бухгалтерські курси підходять для новачків і для фахівців, які вже працюють. Залежить від вибраної програми.

   2️⃣ Чи можна влаштуватись на роботу після бухгалтерських курсів?

   На роботу після курсів можна влаштуватися. Залежить від Вашого рівня знань та від програми курсу, який Ви прослухали.

   3️⃣ Як вибрати бухгалтерські курси?

   Необхідно тверезо оцінити рівень своїх знань: чи володієте Ви бухгалтерськими проводками, навичками заповнення звітності, ведення обліку ПДВ. Навчальний центр підкаже, яка з програм Вам більше підходить.