Бухгалтерські курси

/

Найцінніші інвестиції 21 століття - інвестиції в знання!

Бухгалтерські курси - це спосіб підвищення кваліфікації бухгалтерів. Знання бухгалтера необхідно регулярно підтримувати і розвивати, саме це пропонує наша компанія «Бухгалтерський світ»: курси бухгалтерів в Одесі. До нас може звернутися будь-який бажаючий придбати цю затребувану професію. Для того, щоб приступити до занять не потрібні знання в галузі бухгалтерії та оподаткування. Головне Ваше бажання і трохи вільного часу. Наші курси бухгалтерів розраховані від 1 місяця до 4 місяців.

Ми цінуємо Ваш час. Заняття проводяться в малокомплектних групах до 6 осіб. Невелика кількість слухачів дозволяє максимально приділити увагу кожному, відповісти на всі питання, які виникають у процесі навчання, допомогти в освоєнні програми 1с. Навчання розраховане на зайнятих людей, тому ми пропонуємо гнучкий графік відвідування занять, можливість індивідуальної форми навчання, а також виїзні заняття на Вашій території в Одесі.

В рамках наших занять ми вивчимо основи бухгалтерського обліку, навчимося формувати проводки, читати і заповнювати баланс, познайомимося з законодавчими нормами, відпрацюємо на практиці всі складні завдання. Бухгалтерські курси передбачають великий конспект, рішення задач з пройденої теми, закріплення матеріалу в 1с. Успіх освоєння цієї професії в стислі терміни полягає також у виконанні домашнього завдання.

Для діючих фахівців місто Одеса надає можливість кар'єрного зростання. Галузі в яких працюють наші випускники: імпорт, експорт, виробництво, торгівля оптово-роздрібна, послуги і т.д.

Відвідуючи курси бухгалтерів, Ви вивчіть разом з нами ПСБО і законодавство, Ви отримаєте професійні консультації викладачів-практиків. Наші тренери в режимі реального часу супроводжують підприємства різних форм власності, працюючи у всіх платформах 1с, стикаючись з усіма поточними операціями.

Закінчивши наші бухгалтерські курси, Ви:
  • отримаєте Сертифікат міжнародного зразка українською та англійською мовами, що підтверджує підвищення кваліфікації;
  • будете виділятися на ринку праці;
  • зможете працювати бухгалтером без спеціальної освіти.

Місто Одеса – торгово-промисловий центр бізнесу, тут завжди знайдеться робота для хорошого фахівця. З отриманими у нас знаннями роботодавець вибере саме Вас.

Компанія «Бухгалтерський світ» пропонує наступні курси за напрямками:

«Бухгалтерський і податковий облік «з нуля» + 1С версія 8.3» (48 академічних годин). 5590 грн / курс. Цей курс розрахований на тих, хто хоче познайомитися з бухгалтерським обліком, стрімко впровадитися і приступити до роботи бухгалтера.

«Бухгалтерський і налговий облік «просунутий» + 1с версія 8.3» (64 академічні години) 8540 грн / курс. Цей курс для діючих бухгалтерів, фінансистів, економістів, що володіють знаннями і досвідом, які бажають працювати Головним бухгалтером.

«Бухгалтер 1с 8.3» (40 академічних годин) 3350  грн / курс.
Практичні заняття в прикладному рішенні 1С версія 8.3 дозволять впевнено працювати в автоматизованому обліку.

«Сучасний керівник» (32 академічні години) 4950 грн / курс.
В рамках цього курсу підприємці, що займаються бізнесом або планують їм займатися в майбутньому, будуть ознайомлені з основами бухгалтерського обліку, податкового та правового законодавства, отримають рекомендації по постановці обліку у своїй фірмі.

«Зовнішньоекономічна діяльність» (24 академічні години) 6690 грн / курс.
Цей курс призначений для бухгалтерів, фінансистів, економістів, що володіють знаннями в бухгалтерському, податковому обліку, які бажають працювати в компаніях, що здійснюють імпортні / експортні операції.

«Податковий облік» (12 академічні години) 4200 грн / курс.
В рамках цього курсу Ви дізнаєтеся про всі новації в податковому законодавстві, розгляньте на прикладах, отримаєте консультацію від педагогів-практиків.

«Внутрішній аудит» (24 академічні години) 7000 грн / курс
В рамках цього курсу економісти, фінансисти, бухгалтери, які володіють впевненими знаннями в бухгалтерському та податковому обліку, будуть навчені основам проведення внутрішнього аудиту.

«Фінансовий директор» (112 академічних годин) 12040 грн / курс.
Цей курс включає в себе 2 модуля: «Бухгалтерський і податковий облік «просунутий» 1С 8.3» і «Управлінський облік ». В рамках цього курсу фахівець зможе керувати всією фінансовою службою, Управлінський облік - це найпотужніший інструмент для наведення і підтримки порядку в бізнесі, а також дуже точний індикатор для відстеження відбуваються в ньому (бізнесі) змін.
Докладний графік занять Ви можете дізнатися зв'язавшись з нами (розділ контакти).

Слухачі, які закінчили наші курси, автоматично стають членами Buhsvit-клуб.