Податкове планування та оптимізація

Ведення бізнесу будь-якого напряму діяльності в Україні – це комплексний механізм, що включає всі аспекти податкового планування в організації та бізнес-процеси. На етапі створення компанії необхідно побудувати структуру таким чином, щоб кожна ділянка проекту виконувала свої функції у повному обсязі та приносила прибуток підприємству. Другорядних питань не повинно бути – для злагодженої роботи компанії необхідно приділяти увагу всім етапам господарської діяльності.

  Консультації з бухгалтерського обліку

  Коротко про послугу податкового планування

  Податкове планування є невід'ємною частиною організації Вашого бізнесу. Правильна оптимізація податків, що здійснюється законними методами. Мета мінімізації та оптимізації оподаткування — не зменшення якогось податку як такого, а збільшення всіх фінансових ресурсів підприємства. Перед державною реєстрацією суб'єкта господарювання необхідно проаналізувати чинне законодавство України та обрати прийнятну систему оподаткування для Вашого спрямування.

  Це можна зробити самостійно:

  • вивчити законодавчу базу,
  • розглянути особливості кожного податку, який стягуватиметься в залежності від напряму діяльності підприємства;
  • перечитати нормативні документи та піднормативні акти,
  • ознайомитися з практичною стороною та судовими рішеннями.

  На це потрібно дуже багато часу, а також економічних та юридичних знань. Для отримання послуги професійної консультації в Одесі рекомендуємо звернутися до фахівців у цій сфері. Слухайте думку експертів. Правильно буде, якщо Ви звернетеся до кількох фірм - не варто економити на даному етапі, оскільки надалі грамотне податкове планування принесе позитивний фінансовий результат вашої діяльності. При виборі компаній необхідно ознайомитися з відгуками про їхню діяльність або зупинитися на фірмі за рекомендацією Ваших колег, яким Ви довіряєте.

  Для чого вам податкове планування?

  Будь-якому суб'єкту господарської діяльності, чи то фізична особа підприємець чи юридична особа, необхідне податкове планування. До того, як Ви почнете вести господарську діяльність, необхідно прорахувати скільки коштуватиме Вам ваша компанія на рік. До бюджету входитимуть не лише регулярні витрати: оренда, фонд оплати праці, матеріали, реклама, а й сплата податків, юридичний супровід, бухгалтерський аутсорсинг.

  Первинне податкове планування

  Мінімізація оподаткування - це правильний стратегічний крок на шляху до досягнення поставленої мети. Виробивши необхідну схему діяльності, Ви забезпечите відсутність зайвих оплат, фінансових санкцій, небажаних контактів з фіскальними органами.

  Регулярне податкове планування

  Тримати руку на пульсі у питаннях оподаткування необхідно регулярно. Законодавство досить часто змінюється, запроваджуються чи скасовуються правила роботи на різних системах оподаткування. Для того щоб бути завжди в курсі поточних змін і не наражати на діяльність вашої компанії ризиків, необхідно користуватися послугами фахівця або включити його в штат компанії.

  Також можливі нестандартні ситуації, які раніше не були Вами опрацьовані. До вчинення нової угоди необхідно вивчити всі правові та податкові наслідки для коректного проведення її та отримання бажаного прибутку з урахуванням оподаткування.

  Якщо в перспективі з'ясується, що угода не була якісно опрацьована і виникне потреба у подальшій доплаті з податків, можливо, спочатку було економічно невигідно її проводити.


  Чому потрібно обрати «Бухгалтерський світ», коли справа стосується податкового планування?

  При виборі професіоналів, які допоможуть Вам організувати податкове планування із законною мінімізацією оподаткування, рекомендуємо орієнтуватися на кілька показників роботи фахівців:

  • Досвід на ринку
  • Репутація компанії
  • Рекомендації інших підприємств
  • Умови співпраці

  Компанія «Бухгалтерський світ» займається податковим плануванням понад 10 років. За цей проміжок часу на рахунку роботи команди сотні успішних реалізованих робочих проектів та позитивних відгуків. Широкий спектр наших замовників дозволив опрацювати всі схеми мінімізації в правовому ключі таких напрямів бізнесу як послуги інтернет-провайдерів, рітейл, будівельна сфера, послуги та торгівля у сфері ЗЕД, виробнича діяльність, фінансові організації. Надійний стратегічний партнер – гарантія успішної колаборації. Також розповімо про схеми оптимізація оподаткування в Україні

  Замовити послугу можна по телефону або записатися на консультацію в офісі нашої компанії.


  Що входить до наших послуг податкового планування?

  При зверненні до нас за послугою податкової оптимізації ми запропонуємо:

  • Аудит діяльності Вашої компанії
  • Перевірка використовуваних Вами систем оподаткування
  • Аналіз та виявлення помилок при застосуванні правил оподаткування
  • Розробка внутрішнього регламенту щодо сплати податків
  • Складання рекомендацій щодо дотримання строків сплати податків та контролю за виконанням цього процесу
  • Консультування з питань оподаткування
  • Розробимо схему оптимізації податкового планування для організації
  • Підготовка юридичного висновку за наданими матеріалами
  Консультації з бухгалтерського обліку

  Вартість послуг податкового планування

  Вартість послуги податкового планування розраховується індивідуально залежно від завдань, поставлених клієнтом та його напрямки діяльності компанії.

  Це може бути:

  • разова консультація;
  • побудова схеми податкової оптимізації;
  • аутсорсингове обслуговування компанії, де на регулярній основі відбувається постійне податкове консультування;
  • Зміна алгоритму податкової оптимізації, у зв'язку з актуалізацією оподаткування в Україні;
  • розробка індивідуальних проектів, з урахуванням особливості бізнес-напряму.

  Усі етапи податкового планування обговорюються та узгоджуються із замовником. Дізнатися скільки коштує обрана Вами послуга можна за вказаними телефонами у розділі контакти, проте пам'ятайте, що вартість розраховується індивідуально та ціна може бути озвучена прогнозовано.

  Назва послуги Вартість
  Податкове планування від 5000 грн.

  Дізнатися більше

  Для отримання додаткової інформації або замовлення послуги зверніться, будь ласка, за телефонами:

  Або заповніть форму зворотнього зв'язку:

   Поширені запитання

   1️⃣ Як здійснюється податкове планування?

   Податкове планування - це механізм зменшення податкового навантаження законними способами. Процес податкового планування має бути безперервним та актуалізованим поточному законодавству.

   2️⃣ Які методи оптимізації податкового планування застосовуються в Україні?

   Під методами оптимізації податкового планування слід розуміти володіння актуальними знаннями у податковому законодавстві та застосування всіх норм у господарській діяльності.

   3️⃣ Що таке мінімізація податків?

   Мінімізація податків - це вибір правильної системи оподаткування компанії та побудова схем роботи з контрагентами, власниками та фіскальними органами.

   4️⃣ Чим податкова оптимізація відрізняється від податкового планування?

   Податкова оптимізація - це частина податкового планування та вироблення стратегії для ведення бізнесу.