Що таке бухгалтерський вебінар?

Це віртуальна онлайн зустріч із спеціалістом-практиком, яка дозволить вивчити обрану тему або комплекс тем, не відриваючись фізично від робочого процесу чи вдома. Не завжди є фінансова можливість відвідати інше місто, щоб прослухати експерта. Вебінар - це короткострокове онлайн-заняття, на якому лектор озвучує вибрану Вами програму, і наприкінці слухачі можуть поставити свої запитання в чаті. Вам буде надано посилання на вхід, за яким Ви зможете перейти у вебінар – майданчик. Якщо ж з якоїсь причини не вдається брати участь у затверджений організатором час – можна прослухати вебінар у записі – офлайн. Також необхідно уточнити, скільки буде відкритий доступ. Онлайн навчання зараз найактуальніша форма.

  Консультації з бухгалтерського обліку

  Чому потрібно вибрати вебінари для бухгалтерів «Бухгалтерський світ»?

  Звернувшись до нашого навчального центру, можна записатися на вебінар або замовити його індивідуально на вибрану Вами тему. В рамках заняття з Вами поділяться досвідчені фахівці своїми практичними навичками, розкажуть про опрацьовані ситуації та підкажуть як вчинити безпосередньо у Вашому випадку. Досвід ведення вебінарів понад 10 років. Перебуваючи в Одесі, ми навчаємо спеціалістів усієї України.
  Піднімайте свій професійний рівень за допомогою вебінарів.
  Актуалізуйте знання у бухгалтерському та податковому обліку.
  Поповнюйте своє резюме новими навчальними програмами.

  Кому будуть корисні наші вебінари з бухобліку?

  Відвідувати бухгалтерські вебінари буде корисно як спеціалістам, так і новачкам у професії. Не зайвим буде опрацювати вже знайомі ділянки в бухгалтерії і, звичайно, вивчити для себе щось нове. Підвищення кваліфікації за такого формату забезпечить Вас актуальними знаннями та позитивно вплине на Ваше резюме та заробітну плату. У момент працевлаштування на нову роботу, під час тестування, всі роботодавці цікавляться, коли востаннє Ви навчалися та як часто Ви підвищуєте свої професійні знання.
  Вартість вебінарів залежить від навчального центру, обраної теми та кількості оплачених занять. У будь-якому випадку, це точно економніше за очний формат. Вибравши навчальний центр, що Вас цікавить, за відгуками в Одесі можна укласти договір на абонемент або оплатити разове відвідування. Поцікавтеся, чи буде після закінчення Сертифіката. Можливо він оплачуватиметься окремо.
  • Вебінари (веб-конференції) дозволяють прослухати обрану тему не покидаючи ваше робоче місце.
  • Ви отримаєте запис конференції, і повернетеся до опрацювання складних питань необмежену кількість разів.
  • Ви можете приєднатися до обраної теми, задати в режимі он-лайн питання з Вашої практики.
  • Вам не доведеться витрачати свій час, годинами читаючи професійні форуми, в надії знайти щось наближене до Вашої ситуації.
  Консультації з бухгалтерського обліку
  Дізнатися більше

  Для отримання додаткової інформації або замовлення послуги зверніться, будь ласка, за телефонами:

  Або заповніть форму зворотнього зв'язку:

   Поширені запитання

   1️⃣ Які теми обговорюватимуться на бухгалтерському вебінарі?

   Теми, які будуть обговорюватися на вебінарі, представлені в плані-графіці. Також можна замовити онлай зустріч на індивідуальну тему.

   2️⃣ Які програми та інструменти використовуються для проведення бухгалтерських вебінарів?

   Для того щоб відвідати вебінар необхідно мати доступ до девайсу та інтернету.

   3️⃣ Які практичні приклади будуть наведені на бухгалтерському вебінарі?

   Залежно від вибраної теми в рамках вебінару буде надано актуальні практичні приклади.