Тестування бухгалтера

/

Нерідко підприємці, керівники стикаються з проблемою, як обрати та знайти хорошого спеціаліста в області бухгалтерії та оподаткування. Дійсно попит народжує пропозицію. Ми можемо спостерігати зараз велику кількість пропозицій кандидатів на вакансію цієї актуальної професії. Ринок наповнений і переповнений. В бухгалтерію хлинули усі, хто зорієнтувався в часі, і прийнявши для себе важливе рішення, перекваліфікувався в цю важливу професію. Але від такої «наповненості» не стає легше.

Керівник радіє «асортименту» та керується переважно ціноутворенням і витратною частиною на утримання бухгалтера. На початковому етапі бізнесмену не видно усієї потенційної вартості такого дешевшого робочого процесу. Тільки ті, хто стикнувся з непрофесіоналізмом, з людським фактором, з поведінковою манерою не офіційно влаштованих «працівників», розуміють всю цінність справжніх спеціалістів.

Чому важлива професійна оцінка кандидатів?

Сьогодні мало мати за спиною профільну вищу освіту, бухгалтер формується в процесі роботи та постійного навчання, самоосвіти. Перша ознака компетентности Вашого потенційного бухгалтера запитайте його, як давно він проходив підвищення кваліфікації та які ресурси? Якщо ви не отримаєте точних дат, дані про навчальний центр можете замислитись про його компетенцію.

Мені часто заперечують колеги наявність сертифікатів не гарантує знань. Так, дійсно так. Маючи за спиною сертифікат 2004 року важко зараз позиціювати себе як спеціаліст з актуальними знаннями. Різниця в обліку та оподаткуванні глобальна, навіть у порівнянні з недалекими 2011 роками (дата прийняття Податкового кодексу України).

Ми пропонуємо допомогу в оцінці професійних даних Ваших потенційних кандидатів.

У чому переваги професійної оцінки бухгалтера?
  1. Ми не зацікавлені в конкретному кандидаті та оцінка може проводитися дистанційно шляхом надання тестування або ситуаційних завдань.
  2. Вам, як власнику, не доведеться навантажувати себе іншою інформацією про актуальність узагальнень бухгалтерського обліку та оподаткування при виборі кандидата.
  3. Для отримання прибутку, кожен має займатися своєю справою залиште професійну оцінку кандидатів незалежним спеціалістам.

Якісні послуги бухгалтера це зниження ризиків штрафних санкцій, спокійна безконтактна робота з контролюючими органами та повна свобода у розвитку ваших ідей.