Тестування бухгалтера

/

Найчастіше підприємці, керівники стикаються з проблемою як вибрати та де відшукати хорошого фахівця в області бухгалтерії та оподаткування. Дійсно — попит породжує пропозицію. Ми можемо спостерігати зараз велика кількість пропозицій кандидатів на вакансію настільки актуальної професії. Ринок наповнений і переповнений. У бухгалтерію ринули всі, хто зорієнтувався в часі, і прийнявши для себе важливе рішення перекваліфікувався в цю потрібну професію. Але від такої «наповненості» не стає легше.

Керівник радіє «асортименту» і керується переважно ціноутворенням і витратною частиною на утримання бухгалтера. На початковому етапі бізнесменові не зрозуміла вся брила потенційної вартості такого здешевлення робочого процесу. Тільки ті, хто зіткнувся з непрофесіоналізмом, з людським фактором, з поведінковою манерою неофіційно влаштованих «працівників» розуміють всю цінність даних фахівців. Тому з кожним днем бухгалтерський аутсорсинг стає актуальнішим і безпечнішим для Вашого підприємства.

Чому важлива професійна оцінка кандидатів?

Сьогодні мало мати за спиною профільну вищу освіту. Бухгалтер формується в процесі роботи та постійного навчання, самоосвіти. Перша ознака компетентності Вашого потенційного бухгалтера — запитаєте його, як давно він проходив підвищення кваліфікації і якими ресурсами? Якщо Ви не отримаєте точних дат, даних про навчальний центр — можна вже починати замислюватися про його компетентність.

Мені часто заперечують колеги — наявність сертифікатів не гарантує знань. Так, дійсно це так. Маючи за спиною сертифікат 2004 року важко зараз позиціювати себе як фахівця з актуальними даними. Різниця в обліку та оподаткуванні глобальна, навіть в порівнянні з недалекими 2011 роками (дата прийняття Податкового кодексу України).

Ми пропонуємо допомогу в оцінці професійних даних Ваших потенційних кандидатів і при необхідності подальше консультування.

У чому переваги професійної оцінки бухгалтера?

Ми не зацікавлені в конкретному кандидатові та оцінка може проводитися дистанційно шляхом надання тестування або ситуаційних завдань.

Вам як власнику не доведеться навантажувати себе зайвої інформації про актуальність нюансів бухгалтерського обліку та оподаткування при підборі кандидата.

Для отримання прибутку, кожен повинен займатися своєю справою — залиште професійну оцінку кандидатів незалежних фахівців.

Якісні послуги бухгалтера — це зниження ризиків штрафних санкцій, спокійна безконтактна робота з контролюючими органами та повна свобода в розвитку Ваших ідей.

Що охоплює послуга тестування бухгалтера?

Оцінка фахівців може проходити будь-яким зручним для замовника способом. Це може бути тестування і/або усна співбесіда.

  1. Ви можете замовити тестування, в якому буде врахована специфіка діяльності Вашої компанії.
  2. Ми можемо провести незалежне тестування на вже розроблених актуалізованих законодавчих нормах.
  3. Ми проведемо інтерв'ю з кандидатом в професійній сфері у Вашій присутності.

Вартість послуг залежить від кількості питань, на які буде відповідати кандидат і від кількості кандидатів. Ми можемо проводити співбесіду на нашій або Вашій території.

Чому варто звернутися в компанію «Бухгалтерський світ».

Компанія «Бухгалтерський світ» понад 9 років проводить дану послугу регулярно. Ми рекомендуємо всім власникам і керівникам компаній скористатися даним форматом співбесіди. Тестування претендентів також буде актуально для великих холдингів і підприємств з іноземними інвестиціями. Ми допоможемо вибрати професіонала. Після проведення такого відбору Ви отримаєте грамотного фахівця і будете впевнені в його компетенції.

Дізнатися більше

Для отримання додаткової інформації або замовлення послуги зверніться, будь ласка, за телефонами:

Або заповніть форму зворотнього зв'язку: