Підбір та тестування бухгалтерів

Найчастіше підприємці, керівники стикаються з проблемою як вибрати та де відшукати хорошого фахівця в області бухгалтерії та оподаткування. Дійсно — попит породжує пропозицію. Ми можемо спостерігати зараз велика кількість пропозицій кандидатів на вакансію настільки актуальної професії. Ринок наповнений і переповнений. У бухгалтерію ринули всі, хто зорієнтувався в часі, і прийнявши для себе важливе рішення перекваліфікувався в цю потрібну професію. Але від такої «наповненості» не стає легше.

  Консультації з бухгалтерського обліку
  Керівник радіє «асортименту» і керується переважно ціноутворенням і витратною частиною на утримання бухгалтера. На початковому етапі бізнесменові не зрозуміла вся брила потенційної вартості такого здешевлення робочого процесу. Тільки ті, хто зіткнувся з непрофесіоналізмом, з людським фактором, з поведінковою манерою неофіційно влаштованих «працівників» розуміють всю цінність даних фахівців. Тому з кожним днем бухгалтерський аутсорсинг стає актуальнішим і безпечнішим для Вашого підприємства.

  Чому важлива професійна оцінка під час підбору кандидатів?

  Сьогодні мало мати за спиною профільну вищу освіту. Бухгалтер формується в процесі роботи та постійного навчання, самоосвіти. Перша ознака компетентності Вашого потенційного бухгалтера — запитаєте його, як давно він проходив підвищення кваліфікації і якими ресурсами? Якщо Ви не отримаєте точних дат, даних про навчальний центр — можна вже починати замислюватися про його компетентність.
  Мені часто заперечують колеги — наявність сертифікатів не гарантує знань. Так, дійсно це так. Маючи за спиною сертифікат 2004 року важко зараз позиціювати себе як фахівця з актуальними даними. Різниця в обліку та оподаткуванні глобальна, навіть в порівнянні з недалекими 2011 роками (дата прийняття Податкового кодексу України). Ми пропонуємо допомогу в оцінці професійних даних Ваших потенційних кандидатів і при необхідності подальше консультування.

  У чому переваги професійного тестування та оцінки бухгалтера?

  Ми не зацікавлені в конкретному кандидатові та оцінка може проводитися дистанційно шляхом надання тестування або ситуаційних завдань.

  Вам як власнику не доведеться навантажувати себе зайвої інформації про актуальність нюансів бухгалтерського обліку та оподаткування при підборі кандидата.

  Для отримання прибутку, кожен повинен займатися своєю справою — залиште професійну оцінку кандидатів незалежних фахівців.

  Якісні послуги бухгалтера — це зниження ризиків штрафних санкцій, спокійна безконтактна робота з контролюючими органами та повна свобода в розвитку Ваших ідей.

  Що включає послуга тестування та підбору бухгалтера?

  Оцінка фахівців може проходити будь-яким зручним для замовника способом. Це може бути тестування і/або усна співбесіда.

  1. Ви можете замовити тестування, в якому буде врахована специфіка діяльності Вашої компанії.
  2. Ми можемо провести незалежне тестування на вже розроблених актуалізованих законодавчих нормах.
  3. Ми проведемо інтерв'ю з кандидатом в професійній сфері у Вашій присутності.

  Вартість послуг залежить від кількості питань, на які буде відповідати кандидат і від кількості кандидатів. Ми можемо проводити співбесіду на нашій або Вашій території.

  Чому варто звернутися до компанії «Бухгалтерський світ» за оцінкою профпридатності бухгалтерів

  Компанія «Бухгалтерський світ» більше 9 років проводимо оцінку та підбір персоналу. Ми рекомендуємо всім власникам і керівникам компаній скористатися даним форматом співбесіди. Тестування персоналу також буде актуально для великих холдингів і підприємств з іноземними інвестиціями. Ми допоможемо вибрати професіонала. Після проведення такого відбору Ви отримаєте грамотного фахівця і будете впевнені в його компетенції. Бронюйте послугу з тестування бухгалтера при прийнятті на роботу за доступною ціною в Одесі.

  Консультації з бухгалтерського обліку
  Ціни на тестування бухгалтера під час прийому на роботу
  Вартість послуг з підбору та оцінки персоналу залежить від кількості питань, на які відповідатиме кандидат та від кількості кандидатів.
  Назва Вартість
  Тестування бухгалтера від 50грн/тест або від 500 грн/співбесіда
  Дізнатися більше

  Для отримання додаткової інформації або замовлення послуги зверніться, будь ласка, за телефонами:

  Або заповніть форму зворотнього зв'язку:

   Поширені запитання

   1️⃣ Навіщо тестувати головного бухгалтера під час прийому працювати?

   Тестування головного бухгалтера під час прийому працювати допоможе визначити професійний рівень фахівця, якому Ви збираєтеся довірити облік Вашої компанії.

   2️⃣ Які питання ставлять під час тестування бухгалтерів?

   Необхідно поставити питання щодо актуального законодавства, а також перевірити знання у роботі актуальних автоматизованих програм для обліку та звітності.

   3️⃣ Навіщо оцінювати профпридатність штатного бухгалтера?

   Кваліфікований спеціаліст – це зниження ризиків під час господарської діяльності та мінімізація фінансових санкцій.

   4️⃣ Як правильно оцінювати професійні якості бухгалтера?

   Для оцінки професійних якостей та рівня бухгалтера рекомендуємо звернутися за допомогою в інтерв'юванні та тестуванні кандидата у спеціалізовану компанію.