Бухгалтерські курси онлайн

Бухгалтерські курси є одним з найпопулярніших напрямів підвищення кваліфікації в Україні. Незважаючи на наповненість ринку праці в Україні – професія бухгалтера актуальна, попит на фахівців є завжди. Підприємства розвиваються, відкриваються нові, у зв'язку з чим потреба у бухгалтері висока.

Щоб зупинитися на виборі професії та працювати в ній, отримуючи моральну та фінансову гідну винагороду, до майбутньої роботи необхідно придивитися. Для цього потрібно спробувати себе, відчути в ролі бухгалтера, поринути у бухгалтерію, хай навіть у рамках навчальних програм.

  Консультації з бухгалтерського обліку

  Бухгалтерські курси онлайн чи офлайн?

  Для того, щоб приступити до процесу навчання, необхідно вибрати навчальний центр. Для цього можна ознайомитися з відгуками в інтернеті про курси в Одесі або спертися на рекомендації знайомих, друзів. Зв'яжіться з адміністратором по телефону, можливо, необхідно записатися на вільний час - для отримання повної інформації з навчання: скільки коштують курси і як вони проходять.

  Потрібно визначитися із форматом навчання: очна форма чи дистанційне навчання.

  При виборі очної форми занять необхідно відвідувати навчальний центр в Одесі, дотримуючись розкладу. Якщо навчання буде груповим – то відвідування всіх занять буде суворо обов'язковим, оскільки через випадковий пропуск група, навіть малокомплектна, не буде зупинена.

  Якщо ж заняття передбачають бути індивідуальними – відвідувати навчальний центр в Одесі буде також потрібно, дотримуючись домовленостей із викладачем бухгалтерських курсів.

  Дистанційна форма навчання дозволить Вам не переміщатись територіально. Перебуваючи у зручному для Вас місці – вдома або на роботі – у встановлений час Ви зможете пізнавати бухоблік.

  Визначившись із форматом навчання, можна переходити до наступного етапу – записатися на курси, які Ви обрали.

  Про що та для кого онлайн курси бухгалтерів

  Після того, як Ви обрали дистанційний формат навчання, необхідно визначитися з рівнем знань для того, щоб вибрати потрібний курс – програму.

  Якщо Ви ніколи не працювали бухгалтером, Вам підійде курс для початківців. Не варто побоюватися навчання з самих азів. Хороша школа у бухгалтерії буде надійним фундаментом для майбутніх Ваших знань. Ознайомтеся із програмою курсу з нуля. Після проходження навчання Ви повинні мати всі заявлені в програмі знання.

  Якщо Ви маєте досвід роботи в бухгалтерії та Вам знайомий бухоблік, то швидше за все Вам підійде курс для майбутніх головних бухгалтерів – Курс «Бухгалтерський та податковий облік «просунутий». Ви зможете розширити знання, закріпити відоме, отримати новий обсяг інформації для застосування на практиці.

  Також бухгалтерські курси можуть бути корисними для керівників, менеджерів, тобто всіх, хто буде в роботі використовувати програмний продукт автоматизованого обліку та кому потрібні знання у оподаткуванні для здійснення угод.

  У чому переваги бухгалтерських онлайн курсів

  Переваги онлайн навчання в першу чергу це комфортне отримання знань у зручному для вас територіальному розташуванні. Також до плюсів можна віднести вартість онлайн курсів, вона можливо будуть нижчими за очний формат. Матеріали, які Ви зможете отримати, будуть надані в електронному вигляді, що здешевлює їх собівартість.

  Відмінність занять в онлайн режимі від вебінарів у тому, що заняття відбуваються як діалог з викладачем. Протягом заняття Ви прослухаєте лекцію на тему та зможете поставити запитання. Також формат опрацювання домашнього завдання в режимі онлайн робить вивчення матеріалу більш доступним та зрозумілим. Вчитися в онлайн-режимі краще, ніж слухати уроки в записі.

  Для проходження навчання у форматі онлайн необхідно мати:

  1. Доступ до Інтернету
  2. Комп'ютер, ноутбук чи планшет
  3. Навушники або окремий простір, щоб оточуючі не заважали заняттям
  4. Канцтовари: ручка, зошит для нотаток, калькулятор для вирішення завдань.
  5. Гарний настрій та бажання навчатися.

  Кому будуть корисні та цікаві наші курси бухгалтерів?

  Курси бухгалтерів будуть корисні не лише тим, хто хоче працювати у професії, а й тим, кому знання у бухгалтерії необхідні для загального кругозору та економічної грамотності.

  До занять можуть розпочати: менеджери, бухгалтери, студенти ВНЗ, коледжів, випускники шкіл, керівники, рітейлери, домогосподарки, у тому числі після декретної відпустки.

  Для здобуття знань для початківців у бухгалтерії не потрібно спеціальної профільної освіти. Курс "з нуля" побудований так що професійна термінологія буде доступна всім і кожному.

  Бухгалтерський облік дуже складна дисципліна, незважаючи на помилкову думку: бухгалтером може працювати кожен.


  Програма курсу онлайн для бухгалтерів

  Для бухгалтерів навчальний центр пропонує такі курси онлайн:

  1. Курс «Бухгалтерський та податковий облік «для початківців» + 1с 8.3»
  2. Курс «Бухгалтерський та податковий облік «просунутий» + 1с 8.3»
  3. «Зовнішня економічна діяльність»

  Програми цих курсів збігаються із програмами у очному режимі навчання.

  Курс «Бухгалтерський та податковий облік «для початківців» + 1с 8.3» розбитий на 3 частини: навчально-пізнавальна, навчально-практикуюча та програмно-практикуюча.

  Теми і що саме входить до кожної частини Ви можете подивитися тут.

  Програма курсу «Бухгалтерський та податковий облік «просунутий» + 1с 8.3» дуже насичена. Вона містить такі ділянки роботи, які будуть застосовні лише на посаді єдиного чи головного бухгалтера. Також Ви вивчите права, обов'язки головного бухгалтера, зону його відповідальності та правила роботи. В рамках курсу Ви дізнаєтесь професійні секрети головних бухгалтерів та отримаєте практичні поради.

  Зі змістом програми Ви можете ознайомитися на цій сторінці

  Курс "Зовнішня економічна діяльність" по-своєму унікальний. Він розроблений для бухгалтерів. Це не є аналогом курсів для митного брокера. В рамках цього курсу Ви навчитеся працювати у сфері ЗЕД, розраховувати курсові різниці на монетарні статті, ознайомитеся з правилами інкотермс, дізнаєтесь, як правильно має бути оформлений зовнішньоекономічний контракт. Для сфери ЗЕД законодавці розробили самостійні нормативні акти, які інших сферах не застосовні. Програма цього курсу тут.

  Також наш навчальний центр пропонує самостійно сконструювати Вам програму «для себе». Під індивідуальний запит з Вами буде проведено дистанційне навчання.

  Ви самостійно визначите кількість тем, які Вам необхідно вивчити, та ті питання, які необхідно показати на практиці.

  Вартість даного типу заняття визначається за годину та оплачується щоразу на занятті.

  Чому потрібно вибрати онлайн курси для бухгалтерів від Бухгалтерський світ?

  • Навчальний центр «Бухгалтерський світ» було відкрито у 2012 році в Одесі. За ці роки навчилася велика кількість слухачів. Головним показником та позитивним відгуком є працевлаштування наших випускників за професією та багаторічна професійна дружба з кожним із них.
  • У процесі роботи, наші випускники можуть звернутися за індивідуальною консультацією або замовити один онлайн урок в будь-якій формі, за бажанням. Лектор має величезний досвід ведення очних занять, а також багато годин в онлайн режимі – дистанційно навчаючи слухачів та проводячи вебінари для всієї України.
  Консультації з бухгалтерського обліку

  Вартість онлайн курсів для бухгалтерів

  Вартість онлайн занять залежить від обраного курсу, часу занять, типу формату навчання: групові заняття або індивідуальні.

  Для більш точної інформації необхідно звернутися до навчального центру за вказаними телефонами та записатися на найближчий зручний для Вас курс.


  Дізнатися більше

  Для отримання додаткової інформації або замовлення послуги зверніться, будь ласка, за телефонами:

  Або заповніть форму зворотнього зв'язку:

   Поширені запитання

   1️⃣ Чи відрізняється програма очна від онлайн навчання бухгалтерського ремесла?

   Відмінність є у заняттях онлайн чи офлайн. Програма максимально наближена, наскільки це можливо.

   2️⃣ Чи отримає студент сертифікат про закінчення курсу бухгалтерського обліку?

   Після закінчення курсів Ви отримуєте сертифікат міжнародного зразка.

   3️⃣ Які переваги онлайн навчання бух обліку?

   Чи не прив'язка до територіального місцезнаходження.