Постановка обліку підприємства

/

При створенні бізнес-проекту необхідно спочатку визначитися з вибором відповідального за ведення бухгалтерського обліку. Це не менш важливо чим прорахувати передбачуваний прибуток, окупність і інші фінансові та економічні показники.

У яких випадках потрібна постановка бухгалтерського обліку?

Бухгалтерський облік ведеться на підприємстві від його створення до ліквідації. Це обов'язок усіх суб'єктів господарювання – юридичних осіб. Грамотне формування проводок, оформлення первинної документації, своєчасне відображення на бухгалтерських регістрах – забезпечить теплі стосунки з покупцями, кваліфіковану звітність і мінімізацію штрафів для підприємства.

Постановка бухгалтерського обліку – це основа основ у веденні господарської діяльності. Правильне оформлення усіх господарських операцій, налаштування необхідних механізмів, взаємозв'язок з контролюючими органами й контрагентами – без бухгалтера це неможливо.

Чому так важливо спочатку коректно організувати цей процес?

Постановка обліку потрібна з першої хвилини життя нового підприємства. Ще до реєстрації юридичної особи виконавчий орган – директор і орган управління – засновники – визначаються з системою оподаткування. Хто їм підкаже усі мінуси та плюси, особливості й заборони, як не грамотний помічник – фахівець в цій сфері?

Кроки з організації та постановці обліку з нуля на підприємстві

  1. Вибір системи оподаткування
  2. Формування електронно-цифрового підпису.
  3. Реєстрація у встановлені терміни, надання необхідних форм в контролюючі органи.
  4. Наказ про облікову політику.
  5. Кадрове діловодство.
  6. Створення облікового ресурсу, де зберігатимуться усі дані.
  7. Заповнення і налаштування програмного продукту.
  8. Оформлення стосунків з контролюючими органами.
  9. Формування графіку документообігу на підприємстві.
  10. Встановлення термінів на обробку первинної документації.
  11. Умови зберігання документації за типом і терміном.
  12. Періодичність і правила складання, надання звітності.

Це далеко не увесь спектр операцій, який необхідно запустити одночасно з народженням підприємства.

Від якості постановки бухгалтерського і податкового обліку залежить подальша життєдіяльність компанії. При безперебійній роботі бухгалтерського відділу (аутсорсингової компанії) власник спрямовуватиме усі свої тимчасові й фінансові ресурси на просування бізнес-ідеї, а не на виправлення помилок, відновлення обліку і фінансові санкції.

Компанія «Бухгалтерський світ» із задоволенням допоможе Вам організувати бухгалтерський і податковий облік. При необхідності продовжить його ведення або ж передасть усе необхідне фахівцеві, якого підбере для себе компанія.

Виправляти завжди складніше, довше і дорожче! Замовляйте послугу за адресою м. Одеса, вулиця Базарна, будинок 71, корпус 3.

Попередній запис обов'язковий.

Дізнатися більше

Для отримання додаткової інформації або замовлення послуги зверніться, будь ласка, за телефонами:

Або заповніть форму зворотнього зв'язку: