Постановка обліку підприємства

/

При створенні бізнес-проекту необхідно спочатку визначитися з вибором відповідального за ведення бухгалтерського обліку. Це не менш важливо чим прорахувати передбачуваний прибуток, окупність і інші фінансові та економічні показники.

У яких випадках потрібна постановка бухгалтерського обліку?

Бухгалтерський облік ведеться на підприємстві від його створення до ліквідації. Це обов'язок усіх суб'єктів господарювання – юридичних осіб. Грамотне формування проводок, оформлення первинної документації, своєчасне відображення на бухгалтерських регістрах – забезпечить теплі стосунки з покупцями, кваліфіковану звітність і мінімізацію штрафів для підприємства.

Постановка бухгалтерського обліку – це основа основ у веденні господарської діяльності. Правильне оформлення усіх господарських операцій, налаштування необхідних механізмів, взаємозв'язок з контролюючими органами й контрагентами – без бухгалтера це неможливо.

Чому так важливо спочатку коректно організувати цей процес?

Постановка обліку потрібна з першої хвилини життя нового підприємства. Ще до реєстрації юридичної особи виконавчий орган – директор і орган управління – засновники – визначаються з системою оподаткування. Хто їм підкаже усі мінуси та плюси, особливості й заборони, як не грамотний помічник – фахівець в цій сфері?

Кроки з організації та постановці обліку з нуля на підприємстві

  1. Вибір системи оподаткування
  2. Формування електронно-цифрового підпису.
  3. Реєстрація у встановлені терміни, надання необхідних форм в контролюючі органи.
  4. Наказ про облікову політику.
  5. Кадрове діловодство.
  6. Створення облікового ресурсу, де зберігатимуться усі дані.
  7. Заповнення і налаштування програмного продукту.
  8. Оформлення стосунків з контролюючими органами.
  9. Формування графіку документообігу на підприємстві.
  10. Встановлення термінів на обробку первинної документації.
  11. Умови зберігання документації за типом і терміном.
  12. Періодичність і правила складання, надання звітності.

Це далеко не увесь спектр операцій, який необхідно запустити одночасно з народженням підприємства.

Від якості постановки бухгалтерського і податкового обліку залежить подальша життєдіяльність компанії. При безперебійній роботі бухгалтерського відділу (аутсорсингової компанії) власник спрямовуватиме усі свої тимчасові й фінансові ресурси на просування бізнес-ідеї, а не на виправлення помилок, відновлення обліку і фінансові санкції.

Компанія «Бухгалтерський світ» із задоволенням допоможе Вам організувати бухгалтерський і податковий облік. При необхідності продовжить його ведення або ж передасть усе необхідне фахівцеві, якого підбере для себе компанія.

Виправляти завжди складніше, довше і дорожче! Замовляйте послугу за адресою м. Одеса, вулиця Базарна, будинок 71, корпус 3.

Попередній запис обов'язковий.

Назва послуги Вартість
Постановка обліку підприємствавід 5000 грн.


Дізнатися більше

Для отримання додаткової інформації або замовлення послуги зверніться, будь ласка, за телефонами:

Або заповніть форму зворотнього зв'язку: