Бухгалтерські послуги ( аутсорсинг )

/

Сьогодні бухгалтерські послуги є широко затребуваними в Одесі, тому їх надає велика кількість відповідних компаній, окремих підприємців і навіть приватних осіб. Така пропозиція відразу ж викликає ряд найважливіших питань про те, як правильно обрати бухгалтера з максимальною вигодою для бюджету і безпекою для підприємства, уникнувши штрафів та перевірок?

ТОВ «Бухгалтерський світ» знає оптимальне рішення. 

Бухгалтерський супровід з нашого боку — це абсолютно незалежний професійний контроль діяльності вашої компаній у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування.

Наші ціни в першу чергу враховують фінансові можливості клієнтів, що робить їх широкодоступними. Крім цього ми забезпечуємо індивідуальний підхід у кожному конкретному випадку, а також ефективно і в найкоротші терміни чудово справляємося як з щоденними, так і з нестандартними завданнями, стаючи вашими надійними партнерами.

Чому варто обрати саме нас?

У чому наші переваги в порівнянні зі штатним або «приходять» бухгалтером? На ці питання краще за все відповість наведений нижче невеличкий приклад.

Вартість оплати праці штатних і позаштатних бухгалтерів в Одесі:

  1. Заробітна плата в розмірі від 48 000 грн. в рік і вище в залежності від кваліфікації;
  2. Зміст робочого місця від 5 000 грн. і витрати на оргтехніку від 6 000 грн .;
  3. Ціна необхідного ліцензійного програмного забезпечення становить від 5 500 грн. на рік;
  4. Сплата податків - від 18 000 грн. щорічно;
  5. Щорічна відпустка і лікарняні - від 3 500 грн. в рік, причому, в цей час бухгалтер не виконує свою роботу, і йому потрібно підшукувати заміну;
  6. Купівля канцелярського приладдя на суму в 3 000 грн. в рік і більше;
  7. У разі ухилення від офіційного оформлення трудових відносин та видачі зарплати «в конверті» передбачений штраф в розмірі 96 000 грн.;

Разом бухгалтерські послуги штатного або позаштатного спеціаліста обійдуться в 122 340 грн. в рік і більше.

Своєю чергою, ціна надаваних нами послуг включає лише заробітну плату бухгалтера, а всю решту суми замовник може вкласти в розвиток бізнесу.

Ми надаємо виключно якісні бухгалтерські послуги в самих різних сферах. Це медицина, виробництво, оптова та роздрібна торгівля, інтернет-продажі та багато іншого. Сюди ж входить ЗЕД та ведення обліку в ломбардах.

Варто також відзначити, що наші експерти постійно розвиваються і підвищують свій професійний рівень, і це робить їх компетентними у вирішенні найскладніших і нестандартних завдань.

У якості вашого надійного партнера, ми:

  • не підемо у відпустку;
  • не оформимо лікарняний лист;
  • не будемо посилатися на сімейні обставини.

Пропонуючи бухгалтерські послуги в Одесі, ми беремо на себе відповідальність за точність, грамотність ведення бухгалтерського обліку, формування та надання звітності, за своєчасне перерахування податків і зборів.

Ми націлені на результат, а не на процес. Прозорість та повна безпека бізнесу наших клієнтів забезпечується завдяки відсутності подвійного бухгалтерського обліку. В решті решт, наша компанія надає бухгалтерські послуги в усіх районах міста, в тому числі у неробочий час, оскільки у нас передбачений ненормований день.

Ми станемо Вашої надійною опорою на шляху до досягнення вершин.

Наша компанія з радістю допоможе поставити «з нуля», або відновити та вести надалі бухгалтерський облік.

Дізнатися більше

Для отримання додаткової інформації або замовлення послуги зверніться, будь ласка, за телефонами:

Або заповніть форму зворотнього зв'язку: