Тестування бухгалтера

/

Зачастую підприємці, керівники стикаються з проблемою, як вибрати і знайти хорошого спеціаліста в області бухгалтерії та оподаткування. Дієво - спрос рождає пропозицію. Ми можем спостерігати зараз велику кількість пропозицій кандидатів на вакансію столь актуальної професії. Ринок наповнений і переповнений. В бухгалтерію хлинули усі, хто сориєнтувався в часі, і прийнявши для себе важливе рішення, переквалифіковатися в цю нужну професію. Но от такого "наповненності" не стає легше.

Керівник радується "асортиментом" і керується переважно ціноутворенням і витратною частиною на зміст бухгалтера. На початковому етапі бізнесмену не видна вся брила потенційної вартості такого дешевшего робочого процесу. Тільки ті, хто стикнувся, з непрофессіоналізмом, з людським фактором, з поведінковою манерою не офіційно вбудованих "працівників" розуміють всю цінність даних спеціалістів.

На сьогоднішній день мало мати за спиною профільне вищу освіту, бухгалтер формується в процесі роботи та постійного навчання, самоосвыти. Первый признак компетентности Вашего потенциального бухгалтера - запитайте його, як давно він проходив підвищення кваліфікації та які ресурси? Якщо ви не отримаєте точних дат, дані про навчальний центр - можете почати задуматися про його компетенцію. Мені часто заперечують колеги - наявність сертифікатів не гарантує знань. Да, дійсно так. Маючи за спиною сертифікат 2004 року важко зараз позиціонувати себе як спеціаліст з актуальними даними. Різниця в обліку та налогообкладі глобальна, навіть у порівнянні з недалекими 2011 роками (дата прийняття Податкового кодексу України).

Ми пропонуємо допомогу в оцінці професійних даних Ваших потенційних кандидатів. В чем перевага даного формату. По- перше ми не зацікавлені в конкретному кандидаті - і оцінка може проводитися дистанційно шляхом надання тестування або ситуаційних завдань. По-друге, вам, як власнику, не доведеться навантажувати себе іншою інформацією про актуальність узагальнень бухгалтерського обліку та оподаткування при виборі кандидата. По-третє: для отримання прибутку, кожен має займатися своїм делом - залишити професійну оцінку кандидатів незалежним спеціалістам.

В заключі - якісні послуги бухгалтера - це зниження ризиків штрафних санкцій, спокійна безконтактна робота з контролюючими органами та повна свобода у розвитку ваших ідей.