Курси бухгалтерського обліку. З чого почати навчання та як не втомлюватися від змін в законодавстві?

/
Новини
/

Бухгалтер – одна з затребуваних професій 21 століття. Попри автоматизацію та інші сучасні технології, людський фактор залишається важливою складовою в даній професії. Дуже багато залежить від особистих якостей людини і, звичайно, від знань в цій області.

Кожному підприємству будь-якої форми власності – від приватного підприємця до великої компанії – потрібен бухгалтер. Звіти, первинна документація, правильна організація документообігу, взаємозв’язок з контрагентами – все це робить роботу цікавою, насиченою та високооплачуваною. Якщо поставитися до даної професії як бізнес-проекту – можна отримати високі дивіденди. Але для цього необхідно інвестувати в першу чергу в знання.

Бухгалтерський облік – дуже потрібна і водночас непроста дисципліна. Самостійно розібратися в бухобліку складно, необхідна допомога фахівця-практика.

    • Де отримати ці знання?
    • Як оновити та актуалізувати?
    • Що потрібно вивчити, щоб знайти високооплачувану роботу?

Курси бухобліку: на кого розраховані та кому знадобляться?

Слухачами наших бухгалтерських курсів можуть бути як фінансисти, економісти, бухгалтера, так і ті, хто не має економічної освіти. Вибираючи навчальний центр, варто ознайомитися з відгуками, лекторами, думками знайомих. Дуже важливо, щоб Вам подобався навчальний центр, в якому Ви хочете знайти професію або підвищити свою кваліфікацію. В особі лектора Ви знаходите консультанта і помічника у Вашій професії. В умовах постійних змін в законодавстві, хороший наставник – це опора, допомога та авторитетна думка. Налагоджений професійний контакт – це перша цеглинка в фундаменті.

Програми наших курсів розроблені таким чином, щоб навчання проходило легко та результативно. Звичайно, потрібно приділити час для вивчення термінологій, цифр, правил. Ми проходимо всі ділянки бухгалтерії: касові операції, зарплата, основні засоби тощо. Кожну ділянку розбираємо детально і відпрацьовуємо на практиці. Тільки грамотна база дозволить навчитися «літати» в просторах бухгалтерії.

Курси розраховані таким чином, щоб в стислі терміни слухачі отримали знання, не відриваючись від звичайного життя. Тривалість занять залежить від обраного курсу – від півтора місяця до двох з половиною. Довжина занять 2-2,5 години. Це той максимум часу, при якому мозок може прийняти необхідну інформацію. Така концентрація допомагає не втомитися від навчального процесу, не випасти з робочих та особистих питань. Після закінчення наших курсів Ви зможете працювати.

Покрокове навчання бухобліку: від базових знань до просунутих навичок

Для початку необхідно отримати базові знання в бухобліку і податковому законодавстві. Вивчити рахунки, правила, стандарти бухобліку, положення та інструкції. Обов’язковими на сьогодні є знання в автоматизованих програмах 1С, Медок і інших. Для цього етапу у нас розроблений курс «Бухгалтерський і податковий облік «з нуля»+ 1С 8.3». Орієнтуючись в проводках, спеціалізованих програмах та основах оподаткування, Ви будете приймати правильні рішення, які не спричинять помилки, накладення фінансових і адміністративних штрафів.

Наступним етапом буде проходження курсу для просунутих бухгалтерів. В рамках курсу «Бухгалтерський і податковий облік «просунутий» + 1С 8.3» Ви розширите свої знання в бухгалтерському обліку та оподаткуванні, познайомитеся з особливостями посади головного бухгалтера, навчитеся розподіляти обов’язки серед підлеглих та багатьом іншим професійним «хитрощам».

По закінченню кожної з програм передбачено іспит свого рівня складності. Ми рекомендуємо його пройти. В першу чергу це потрібно Вам, щоб зрозуміти, яким сторонам обліку необхідно приділити особливу увагу надалі.

Після проходження курсів Ви отримаєте сертифікат. Однак це не означає, що навчання на цьому закінчено. Необхідно постійно займатися самовдосконаленням: читати закони, підписуватися на періодичні видання та професійні ресурси, відвідувати окремі семінари або вебінари. На практиці Ви будете зіштовхувати з новими ситуаціями, питаннями та складнощами. Вивчаючи законодавство, консультуючись з фахівцями, яким Ви довіряєте, Ви будете отримувати величезний досвід і осягати вершини нашої професії.

Як застосовувати на практиці знання бухгалтерського обліку?

Бухгалтерські курси також потрібні керівнику підприємства або власнику бізнесу. Звичайно директору немає потреби проводити первинні документи в 1С або складати баланс, але орієнтуватися в законодавстві, вміти контролювати бухгалтера, тримати руку на пульсі важливо, щоб знизити ризики для бізнесу. Також важливо ознайомитися з юридичною стороною: як оформити трудові відносини, які розділи необхідні в договорах, як не наразити себе на штрафні санкції з боку недобросовісної конкуренції тощо. Для керівників у нас також розроблений курс «Сучасний керівник». За досить нетривалий час бізнесмен перетворюється в підкованого гравця на законодавчому полі.

Навчання – невіддільна частина сучасної успішної людини. Всі професії розвиваються, змінюються та адаптуються до темпу життя. Хороший спеціаліст в кожній професії затребуваний, а в бухгалтерії – на вагу золота, тому що грамотний бухгалтер це:

      • спокійне ведення бізнесу;
      • час на розвиток, а не на розв’язання проблем з контролюючими органами;
      • мінімізація фінансових втрат;
      • впевненість в завтрашньому дні.