Нерідко підприємці, керівники стикаються з проблемою, як обрати та знайти хорошого спеціаліста в області бухгалтерії та оподаткування. Дійсно - попит народжує пропозицію. Ми можемо спостерігати зараз велику кількість пропозицій кандидатів на вакансію цієї актуальної професії. Ринок наповнений і переповнений. В бухгалтерію хлинули усі, хто зорієнтувався в часі, і прийнявши для себе важливе рішення, перекваліфікувався в цю важливу професію. Але від такої "наповненості" не стає легше.

Керівник радіє "асортименту" та керується переважно ціноутворенням і витратною частиною на утримання бухгалтера. На початковому етапі бізнесмену не видно усієї потенційної вартості такого дешевшого робочого процесу. Тільки ті, хто стикнувся з непрофесіоналізмом, з людським фактором, з поведінковою манерою не офіційно влаштованих "працівників", розуміють всю цінність справжніх спеціалістів.

Сьогодні мало мати за спиною профільну вищу освіту, бухгалтер формується в процесі роботи та постійного навчання, самоосвіти. Перша ознака компетентности Вашого потенційного бухгалтера - запитайте його, як давно він проходив підвищення кваліфікації та які ресурси? Якщо ви не отримаєте точних дат, дані про навчальний центр - можете замислитись про його компетенцію. Мені часто заперечують колеги - наявність сертифікатів не гарантує знань. Так, дійсно так. Маючи за спиною сертифікат 2004 року важко зараз позиціювати себе як спеціаліст з актуальними знаннями. Різниця в обліку та оподаткуванні глобальна, навіть у порівнянні з недалекими 2011 роками (дата прийняття Податкового кодексу України).

Ми пропонуємо допомогу в оцінці професійних даних Ваших потенційних кандидатів.

У чому перевага даного формату?

По-перше, ми не зацікавлені в конкретному кандидаті - і оцінка може проводитися дистанційно шляхом надання тестування або ситуаційних завдань.

По-друге, вам, як власнику, не доведеться навантажувати себе іншою інформацією про актуальність узагальнень бухгалтерського обліку та оподаткування при виборі кандидата.

По-третє, для отримання прибутку, кожен має займатися своєю справою - залиште професійну оцінку кандидатів незалежним спеціалістам.

На закінчення, якісні послуги бухгалтера - це зниження ризиків штрафних санкцій, спокійна безконтактна робота з контролюючими органами та повна свобода у розвитку ваших ідей.