Головний бухгалтер після курсів – МОЖЛИВО! Часто в житті від людей можна почути скептичні думки про те, що після курсів бухгалтерського обліку не можна працювати бухгалтером. Відразу виникає думка – а після курсів англійської можна спілкуватися англійською? Відповідь може бути двояким, і все залежить від учня: вчиться він для знань або для корочки, чи готовий він присвятити частину свого вільного часу на додаткове навчання, чи готовий він свою мету стати бухгалтером зробити першою необхідністю? Один може пропрацювати деякий час бухгалтером і у вирішенні якихось робочих питань заявити: А нас цьому на курсах не вчили, а інший, випускник такого ж навчального центру, що не буде лінуватися читати закони, перегортати бухгалтерські газети і постійно займатися самонавчанням. Досвідчений головний бухгалтер вчиться все життя, і він точно так само починав з розуміння основ і вивчення законів. Знанням з бухобліку немає меж: чим вище ти собі хочеш зарплату – тим більше ти повинен знати в цій сфері. Так, після курсів можна працювати бухгалтером. Ось тільки планку своїх знань людина задає собі сам.
Історія однієї з випускниць напевно буде цікава тим, кому важко визначитися з вибором професії, тим, кого обвішали стереотипами, кому властиве почуття невпевненості і мислення за типом “треба як у всіх”.
Закінчивши школу, вона кілька років працювала на різних посадах, причому в різних сферах, постійно змінювала роботи. Випускниця вчилася в інституті на економічному факультеті, встигла закінчити курси бухгалтерів (ще за старого плані рахунків), але в її професійній сфері так і не було жодної чіткої ланцюжка. А одного разу на якомусь співбесіді директор фірми її запитав: “Дівчина, а що Ви вмієте?” Вона дивилася на себе з боку і розуміла що не вміє нічого. Зміна мислення було таким сильним, що вона чітко вирішила – треба згадувати старе і йти працювати бухгалтером, для початку. Її аргументи були такими: робота чиста, хорошооплачіваемую, свій кабінет, свій комп’ютер, є можливість постійно займатися самоосвітою і, відповідно, просуватися кар’єрними сходами (головний бухгалтер, фінансовий директор і т.п.). Друзям вона розповіла про свої плани. І звичайно, посипалися їх здивовані питання: “А у тебе є досвід роботи, а ти знаєш 1С, а ти то, а ти це?” І тоді, вона зрозуміла, що не вона пливе за течією, а вони ті, хто мислять шаблонно, ті, хто бояться бути засуджені суспільством, ті хто, живуть за правилами слабаків і ледарів. Це було літо 2010 року початок нового періоду в її житті. У серпні 2011 вона прийшла на наші курси бухгалтерського обліку. Самі курси вибирала довго. Їй не хотілося вдруге витрачати гроші на повітря, тому було кілька важливих вимог. Їй потрібна була практика в заповненні всієї первинної документації по всіх ділянках бухгалтерського обліку, треба було добре знання 1С Бухгалтерії, хотілося також розуміти, як складаються і куди здаються основні звіти на підприємствах. Обходила багато курсів, знайомилася з викладачами, що б могла зрозуміти, хто веде ці курси. У підсумку, вона вибрала наші курси. У жовтні вона влаштувалася бухгалтером СПД з найманими працівниками. Крім звітів до Пенсійного фонду і податкову, вона становила внутрішню звітність для керівництва в 1С, вела облік товару по магазинах і на складі. Пізніше вона вирішила шукати роботу головним бухгалтером.
Успішно працювати в умовах стрімко мінливого законодавства можна, тільки постійно оновлюючи свої знання. Робота головного бухгалтера пов’язана, насамперед, з високою професійною відповідальністю. І якщо Ви не боїтеся цього, то добитися посади головного бухгалтера цілком реально. Всім хочеться побажати нових знань, впевненості у своїх силах, твердо йти до наміченої мети, адже Ваш сьогоднішній заробіток є результатом Вашого вчорашнього рішення! http://www.praktikum.com.ua/poslekursibuchgalterov.html
Для випускників
/