Головний бухгалтер після курсів – МОЖЛИВО!

/
Новини
/

Часто в житті людей можна почути скептичні думки про те, що після курсів бухгалтерського обліку не можна працювати бухгалтером. Відразу виникає думка — а після курсів англійської можна спілкуватися англійською? Відповідь може бути двоякою, і все залежить від учня: чи вчиться він для знань чи для скоринки, чи готовий він присвятити частину свого вільного часу на додаткове навчання, чи готовий він свою мету стати бухгалтером зробити першою необхідністю? Один може пропрацювати деякий час бухгалтером і у вирішенні якихось робочих питань заявити: А нас цьому на курсах не вчили, а інший, випускник такого ж навчального центру, не лінуватиметься читати закони, гортати бухгалтерські газети та постійно займається самонавчанням. Досвідчений головний бухгалтер навчається все життя, і він так само починав з розуміння основ та вивчення законів. Знанням з бухобліку немає меж: чим вище ти собі хочеш зарплату — тим більше ти маєш знати у цій сфері. Так, після курсів можна працювати бухгалтером. Ось тільки планку своїх знань людина ставить собі сама.
Історія однієї з випускниць, напевно, буде цікава тим, кому важко визначитися з вибором професії, тим, кого обвішали стереотипами, кому притаманне почуття невпевненості та мислення на типу “треба як у всіх”.
Закінчивши школу, вона кілька років працювала на різних посадах, причому у різних сферах, постійно змінювала роботи. Випускниця навчалася в інституті на економічному факультеті, встигла закінчити курси бухгалтерів (ще за старого плану рахунків), але в її професійній сфері так і не було жодного чіткого ланцюжка. А одного разу на якійсь співбесіді директор фірми її запитав: “Дівчино, а що Ви вмієте?” Вона дивилася на себе збоку і розуміла, що не вміє нічого. Зміна мислення була така сильна, що вона чітко вирішила — треба згадувати старе і йти працювати бухгалтером, для початку. Її аргументи були такими: робота чиста, добре оплачувана, свій кабінет, свій комп’ютер, є можливість постійно займатися самоосвітою і, відповідно, просуватися кар’єрними сходами (головний бухгалтер, фінансовий директор тощо). Друзям вона розповіла про свої плани. І звісно, ​​посипалися їхні здивовані питання: “А ти маєш досвід роботи, а ти знаєш 1С, а ти те, а ти це?” І тоді вона зрозуміла, що не вона пливе за течією, а вони ті, хто мислять шаблонно, ті, хто бояться бути засуджені суспільством, ті хто живуть за правилами слабаків і ледарів. Це було літо 2010 початку нового періоду в її житті. У серпні 2011 року вона прийшла на наші курси бухгалтерського обліку. Самі курси вибирала довго. Їй не хотілося вдруге витрачати гроші на повітря, тому було кілька важливих вимог. Їй потрібна була практика у заповненні всієї первинної документації по всіх ділянках бухгалтерського обліку, треба було гарне знання 1С Бухгалтерії, хотілося також розуміти, як складаються та куди здаються основні звіти на підприємствах. Обходила багато курсів, знайомилася з викладачами, щоб могла зрозуміти, хто веде ці курси. Зрештою, вона обрала наші курси. У жовтні вона влаштувалася бухгалтером СПД із найманими працівниками. Крім звітів до Пенсійного фонду та податкової, вона становила внутрішню звітність для керівництва в 1С, вела облік товару по магазинах та на складі. Згодом вона вирішила шукати роботу головним бухгалтером.
Успішно працювати в умовах стрімкого законодавства можна, тільки постійно оновлюючи свої знання. Робота головного бухгалтера пов’язана насамперед із високою професійною відповідальністю. І якщо Ви не боїтеся цього, то досягти посади головного бухгалтера цілком реально. Усім хочеться побажати нових знань, впевненості у своїх силах, твердо йти до наміченої мети, адже Ваш сьогоднішній заробіток є результатом Вашого вчорашнього рішення!
 http://www.praktikum.com.ua/poslekursibuchgalterov.html