Кризовий менеджер в бухгалтерії

/

Фахівець, який володіє методами виведення підприємства зі стану кризи, розрухи в відділі бухгалтерії, в занедбаному податковому обліку.

Найперше завдання кризового менеджера в бухгалтерії – допомогти фірмі відновитися. Коли підприємство запускає облік або наймає мало кваліфікованого фахівця (часто знайомого), воно свідомо йде на ризик. І часом трапляється так, що економія виявляється невиправданою і підприємство потрапляє в складне становище. Тоді кризовий менеджер в бухгалтерії – фахівець найпершою потреби. У таких випадках важливо вміння швидко знайти компроміс між ситуацією, що склалася і плану графіку виведення з “піке” підприємства, розв’язати поточні питання для підтримки господарської діяльності та не допустити штрафних санкцій. Кризовий менеджер повинен досконально знати антикризові методи, мати досвід роботи з кандидатами, вміло проводити оцінку знань працівників, здатність навчити діючих фахівців “з n-ним досвідом роботи”. Як правило, кризовий менеджер в бухгалтерії працює разом з логістиком, економістами і юристами для більшої ефективності. Специфіка роботи передбачає і наявність відповідних особистісних якостей. Кризовий менеджер в бухгалтерії – людина зі сталевими нервами, холоднокровна, урівноважена, стримана, об’єктивно мисляча в самих напружених ситуаціях. Вміння правильно оцінити ситуацію і швидко знайти правильне рішення дуже цінується в цій професії. Водночас важливі й такі

Ми не закликаємо звільняти діючих співробітників, ми пропонуємо допомогу в ситуації, що склалася, навчання чинного персоналу і висновок бухгалтерського обліку та оподаткування на новий рівень. Керівник повинен пам’ятати – зміна бухгалтера це стрес для підприємства, але бездіяльності щодо “лікування” даного підприємства – ще більший злочин.

Компанія “Бухгалтерський світ” завжди прийде на допомогу, і практичними рекомендаціями та діями виведе підприємство з кризової ситуації.

якості, як тактовність в поєднанні з наполегливістю, оперативність і точність дій.