Реєстрація ТОВ

Принципами оподаткування закладена рівність платників, незалежно від виду суб'єкта господарювання і системи оподаткування. Проте на практиці, ми стикаємося з переважаючою перевагою роботи з юридичними особами. Це солідніший формат бізнесу. Також для юридичної особи більше надано свобод у виборі видів діяльності та повноважень.

    Консультації з бухгалтерського обліку

    Як зареєструвати юридичну особу в Україні?

    Перед процедурою реєстрації, необхідно продумати все досконально:
    Як Ви вестимете бізнес? На якій системі Вам вигідніше знаходитися?
    Які варіанти можливі при зміні формату роботи? Чим можна сформувати статутний капітал?
    Чи можна в іноземній валюті? Хто вестиме облік Вашого підприємства?
    Насправді питань дуже багато. Тому мало захотіти стати власником юридичної особи, необхідно все прорахувати.

    Як вибрати форму власності і назву для свого підприємства?

    Помітимо, що в Україні не може існувати 2 підприємства з абсолютно точним збігом найменування і форми власності одночасно. Перед реєстрацією підприємства перше з чого треба почати – це вибрати найменування. Усі ми знаємо, як Ви човен назвете, так він і попливе (с). Продумайте, найменування повинне передавати основну суть Вашого напряму бізнесу, бути впізнаним і винятковим (хоч би якоюсь мірою). Як упізнати які найменування вже зайняті? На жаль такої процедури, на законодавчому рівні не існує, проте Ви можете на безкоштовній основі проглянути в пошуку бажане ім'я Вашого дітища і переконатися вільне воно або ні.
    Тепер про форму власності. Чому в Україні таке популярне ТОВ? Ознайомтеся із законами, що регулюють правила існування юридичних осіб. У них викладені обов'язкові до виконання вимоги, обмеження за чисельністю власників, зона відповідальності виконавчого органу й органу управління, формат засновницького документу і так далі.
    Багато хто, на жаль, припускає, що ТОВ найлегша форма власності, оскільки відповідальність лежить тільки у рамках майна, що належить на правах власності такій юридичній особі. Це дійсно так. Але думка про те, що якщо на балансі у товариства з обмеженою відповідальністю тільки стілець, то і зона відповідальності в межах вартості цього стільця на жаль, помилкова. У підприємства існують інші активи: грошові кошти, дебіторська заборгованість – це теж зона відповідальності. І найголовніше: неможливо «кинути» юридичну особу, щоб її ліквідовував реєстраційний орган по закінченню терміну позовної давності. Неможливо звільнити директора, без надання йому заміни. А директор — це посадовець, який несе адміністративну, а іноді й кримінальну відповідальність за майже усі дії й бездіяльності юридичної особи.
    При реєстрації підприємства у формі ТОВ обмеження на розмір статутного капіталу на сьогодні відсутні. Так, це може бути будь-яка величина від 1 грн до нескінченності. Авторитет підприємства складається з багатьох показників, у тому числі з розміру статутного капіталу. Погодьтеся – виникають сумніви про серйозність намірів у компанії, якщо її статутний капітал з 5 власників сформований на рівні 1000 грн. Проте, що не заборонено, то дозволено. Засновницький документ для ТОВ – статут. Він може бути модельний, розроблений регулюючим органом або індивідуальний, розроблений Вашою юридичною службою. Ми не рекомендуємо використовувати чужу «болванку», оскільки статут це найголовніший життєвизначальний документ підприємства. У ньому треба передбачити абсолютно все. У Господарському кодексі України й в Законі про товариства з обмеженою і додатковою відповідальністю викладені вимоги до оформлення розділів цього документу.

    Процедура реєстрації ТОВ

    Державній реєстраційній службі необхідно надати:

    1. Оригінал статуту (нотаріально засвідчений).
    2. Протокол про створення юридичної особи і призначення директора (нотаріально засвідчений).
    3. Документи, що засвідчують особу усіх учасників і майбутнього директора.
    4. Заповнену реєстраційну форму.
    5. Додаткові заяви (при необхідності) про реєстрацію платником єдиного податку або податку на додану вартість.

    Реєстрація відбувається у встановлені законодавством терміни. Про отримання статусу платника ПДВ можна розвинути окрему тему, розповідаючи про правила і вимоги. Для знову створених підприємств існують процедури, у тому числі і тимчасові, для того, щоб стати таким платником.

    Ще одне гостре питання – юридична адреса підприємства. Згідно із законодавством України юридична особа повинна вести діяльність в нежитлових приміщеннях. Місце масової реєстрації також є негативним елементом податкової репутації Вашої компанії.

    Як бачите, сам механізм реєстрації досить простий, а ось врахувати нюанси необхідно ще «на березі».

    Чому варто замовити послуги з реєстрації підприємства у нас?
    Звернувшись за реєстрацією підприємства в нашу компанію, ми проконсультуємо Вас в повному об'ємі, підготуємо реєстраційний пакет документів, обговоримо усі Ваші індивідуальні питання і майбутні ситуації, ми надаємо послуги за найвигіднішими цінами. Допоможемо пройти усі складові постановки на облік в контролюючих органах, обумовимо квоти й особливості роботи Вашої компанії. Якщо Ви вирішили організовувати свій бізнес, шляхом реєстрації ТОВ – запишіться на консультацію, отримайте вичерпні відповіді на усі Ваші питання і після цього можна буде запустити процедуру реєстрації. Дізнатися інформацію про те, скільки коштує послуги з реєстрації ТОВ можна нижче. Ми знаходимося в м. Одеса, вул. Базарна, будинок 71. корп. 3 офіс. 2.
    Консультації з бухгалтерського обліку

    Ціна реєстрації підприємства

    Назва Вартість
    Послуги по відкриттю юридичної особи «під ключ» (реєстрація юридичної особи - 1 засновник резидент) від 4 500 грн.
    Дізнатися більше

    Для отримання додаткової інформації або замовлення послуги зверніться, будь ласка, за телефонами:

    Або заповніть форму зворотнього зв'язку:

      Поширені запитання

      1️⃣ Скільки часу займає реєстрація ТОВ?

      Реєстрація ТОВ починається з процесу написання статуту, вибору системи оподаткування та видом діяльності. Сам процес оформлення підприємства у реєстратора триває добу.

      2️⃣ Як сплатити держмито за реєстрацію ТОВ?

      Первинна реєстрація підприємства безкоштовна. Оплата тільки за послуги нотаріуса (якщо вони були потрібні).

      3️⃣ Як подати документи на реєстрацію ТОВ електронно?

      Електронно можна зареєструватися через портал ДІЯ, але використовуючи модельний статут.

      4️⃣ Чому можуть відмовити у реєстрації ТОВ?

      Відмова можлива у зв'язку з тим, що зайнято обране найменування. Також можуть відмовити через технічні помилки на адресі, районі.