Бухгалтерський супровід інвентаризації

Ведення бухгалтерського обліку для підприємства - це систематичне послідовне відображення всіх господарських операцій методом подвійних записів. Підставою відображення є правильно оформлені первинні документи. Вимоги до оформлення первинної документації зафіксовані у Законі про бухгалтерський облік та звітність та інші нормативні документи. Розподіл по дільницям обов'язків бухгалтерів, дозволить правильно збудувати роботу відділу бухгалтерії. Контроль за правильністю, коректністю і точністю лежить на головному бухгалтері компанії. Замовити послугу з інвентаризації складу, за приємною ціною в Одесі.

  Консультації з бухгалтерського обліку

  Інвентаризація - це зіставлення наявності активів, зобов'язань та результатів діяльності підприємства з бухгалтерським обліком. Вона є невід'ємною частиною діяльності компанії в Україні. Правила, періодичність та вимоги до неї ми зараз розберемо. Найкращі ціни на послуги з інвентаризації

  Інвентаризація буває:

  • Повна
  • Часткова
  • Планова
  • Позапланова

  Строки та частота проведення інвентаризації можуть бути прописані у законодавстві України, а можуть бути зафіксовані у внутрішньому документі суб'єкта господарювання – Наказом про облікову політику.

  Інвентаризація каси проводиться у 3-х випадках:

  При зміні касира
  Відповідно до наказу про облікову політику
  Перед річним звітом

  Види інвентаризації

  Повна інвентаризація проводиться підприємством щорічно напередодні складання річної фінансової звітності. Строки проведення інвентаризації встановлюються наказом по підприємству щодо кожного об'єкта обліку. Головне, щоб інвентаризацію було проведено не раніше ніж за 3 місяці до закінчення року. Це необхідно для коректного відображення всіх активів та зобов'язань підприємства у балансі. Замовити інвентаризацію рахунків бухгалтерського обліку

  Перед складанням річного звіту інвентаризуємо всі активи та зобов'язання: товари, МП, матеріали, основні засоби, взаєморозрахунки з покупцями, постачальниками, підзвітними особами, іншими дебіторами та кредиторами, кошти та їх еквіваленти.

  Допускається проводити інвентаризацію будівель, споруд та інших видів нерухомості раз на три роки, а бібліотечні фонди – раз на п'ять років.

  Вибіркова інвентаризація може проводитись за потребою. Періодичність визначається інтенсивністю діяльності компанії та фіксується наказом по підприємству.

  Регулярна інвентаризація запасів на складах компанії дозволить не лише контролювати автоматизований облік, а й правильно спланувати закупівлю та допомогти у роботі відділу постачання.

  Правила та порядок інвентаризації

  Звірка з контрагентами – це точність у взаєморозрахунках, контроль за дебіторською заборгованістю та позитивні наслідки при податковому обліку. Пропуск відображення оплати або реалізації, не точна дата – можуть спричинити не нарахування податкового зобов'язання з ПДВ та штрафні санкції.

  Директор компанії відповідає за організацію інвентаризації для підприємства. Він повинен забезпечити всі необхідні умови для її проведення, встановити терміни та перелік об'єктів, що інвентаризуються. В інтересах компанії проводити інвентаризацію регулярно та з високою частотою періодичності. Це допоможе не тільки коректно вести облік, а й уникнути питань щодо розкрадання, недбалості та зловживання. Ціни на незалежну інвентаризацію в Одесі

  Результати інвентаризації

  Результати інвентаризації оформляються актами, у якому члени інвентаризаційної постійної чи робочої комісії фіксують відхилення чи його відсутність.

  Заборонено призначати головою робочої інвентаризаційної комісії одну і ту ж особу два роки поспіль.

  Послуга з інвентаризації може бути проведена за допомогою залучення сторонньої організації. Участь незалежних фахівців виведе інвентаризацію на новий рівень, тому що немає жодної матеріальної зацікавленості. Вартість участі у проведенні інвентаризації наших фахівців вас порадує

  Консультації з бухгалтерського обліку

  Вартість послуг з оформлення результатів інвентаризації

  Вартість цієї послуги буде розрахована індивідуально, залежно від переліку активів, кількості номенклатури та періоду, який необхідно проінвентаризувати.

  Щоб замовити послугу проведення інвентаризації в Одесі Ви можете звернутися за телефонами 0678607770, 0487017578 або записатись на консультацію за адресою: м. Одеса, вул. Базарна 71, корп.3. оф.2

  Дізнатися більше

  Для отримання додаткової інформації або замовлення послуги зверніться, будь ласка, за телефонами:

  Або заповніть форму зворотнього зв'язку: