Як обрати курси бухгалтерів в Одесі?

/

Перед тим як відправитися на пошуки профільних курсів кожен з нас задається масою питань. Які курси вибрати? Чи зможу я працювати після закінчення? Скільки повинні тривати курси? Як зрозуміти чи є лектор хорошим практикуючим фахівцем або знання обмежаться теоретичною базою?
Думаю кожен з Вас доповнить цей список питань.

Бухгалтер – професія дуже складна, але водночас сучасна, актуальна і дозволяє заробляти.
Курс для початківця фахівця – “з нуля” – це перший старт ап, який дозволить зануритися в життя бухгалтера. Ви познайомитеся з бухгалтерськими проводками, навчитеся складати й читати баланс і іншу фінансову звітність, розберете нюанси оподаткування у всіх ситуаціях “з життя”. Тривалість курсів не повинна бути занадто довгою. Після курсу “з нуля” (скільки б він не тривав) головним бухгалтером Ви точно не станете, але отримавши міцну бухгалтерську базу зможете увірватися і прямо “з печі” почати застосовувати отримані актуалізовані знання. Ваша мета заробити, ця можливість у Вас з’явиться після закінчення обраного курсу.

Залежно від амбіцій фахівця рано чи трохи пізніше настає момент коли хочеться щось змінити, пройтися по кар’єрних сходах і успішно закріпитися на “олімпі” бухгалтерії. Для цього необхідно оновити знання, придбати нові, все це – для того, щоб ризикнути прийняти в бухгалтерське управління компанію і нарешті досягти бажаної посади головного бухгалтера. На даному етапі необхідний курс “просунутий”. Глибоке вивчення податкового кодексу, обговорення думок фіскальних органів і практичні питання допоможуть Вам у досягненні поставлених завдань.

Перед вибором навчального центру необхідно поцікавитися, як довго перебуває на ринку даний центр, яка у нього репутація (благо інтернет-ресурси дозволяють вивчити думки “бувалих”), скільки років викладацької діяльності у фахівця, який буде Вам читати обраний курс, чи є у нього професійні
міжнародні та національні сертифікати.

Знайти хорошого фахівця в будь-якій сфері завжди дуже складно. Пам’ятайте, що Ви на шляху до цієї вільної ніші.

Наша компанія пропонує широкий вибір навчальних програм. Ми ставимо бухгалтерську базу, даємо міцну школу і підтримуємо тісний зв’язок з усіма випускниками. Нам не соромно за своїх слухачів, ми пишаємося вирощеними фахівцями і їх професійними досягненнями.

з повагою Жукова О.В.